• Piektdiena, 2020. gada 30. oktobris
  • Vārda diena: Ulla, Nadīna, Adīna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Inese Zandere

1:1

«Mūsu parlaments nolēmis, ka skolotāji ir idioti un apdraud bērnus,» — tā par izmaiņām Izglītības likumā vēl pirms bēdīgi slavenā «dzejoļa skandāla» izteikusies mūsu raidījuma viešņa. Bet kur meklēt orientierus, ja vērtību sistēma brūk un ļogās, vai vienmēr jāpieņem viss jaunais un kā nebaidīties no svešā?

Komentāri (6)

taisniiba
Labi ka precizēji! Citādi vel sajauks! :D
taisniiba
Redziet! Redaktore...bijusī...apstulbina ar savu retoriku. Smiekli nāk, ka tiek kritizēti citi, bet pati savas ideju formas neaizpilda ar saturu. Protams, tad pati tiktu kritizēta. Uz to ari balstās pseidodemokrātiski liberālie pārstāvji - Ar kritiku, un formu neaizpildošiem argumentiem, kas nereti izklausās tikai kā filozofēšana. Līdz ko parādās kāds saturs, tad to noniecina, nonievā un saka ka ļoti konservatīvi.
Ja kādam, tā vietā pietiek pasaka par kartupeļiem, OK. (tur jau nav vajadzīga kritika, jo var paslēpties zem metaforām bērnu pasakās.) ;)
Linda Gunde
frāze "demagoga baiļpilnais svepsts" bija domāta komentētājam ar niku taisniiba
Linda Gunde
demagoga baiļpilnais svepsts
Andis Alksniņš
Normāls monologs! Rēders atnāca paklausīties! Vispār jau pastāvošajai boļševiku varai šāds cilvēks, kurš pats spēj domāt un dzīvot, nav ērts! Valsti vieglāk pārvaldīt, ja visi mucā dzīvotu un pa spundi tiktu baroti!
EDGE_I
Rēders ir no cita "faila", jo iepriekšējās boļševiku varas dibinātāji savas sistēmas izdzīvošanas labā bija spiesta audzināt cilvēkus, kas ne vien paši spēj domāt un dzīvot, bet arī vēl citus varēja iemācīt: " ......bijusi redaktore bērnu avīzē "Pionieris" (1987-1990)..."

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Zbigņevs Stankevičs

1:1

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1