• Ceturtdiena, 2020. gada 26. novembris
  • Vārda diena: Sebastians, Konrāds
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs

1:1

Ar ķieģeļiem pie Saeimas radošo profesiju pārstāvji ceļ nesaprašanas sienu, protestē pret izmaiņām nodokļos, kas draudot ar katastrofu nozarē, īpaši pandēmijas laikā. Ko nesaprot politiķi un ko - radošie? Pie parlamenta bija arī Guntars Račs.

Komentāri (3)

Gita Morris Vāgenheima
PIebildīšu, ka uzskatu Guntaru Raču par talantīgu dziesmu vārdu AUTORU, jo latviski sacerēt sakarīgus, viegli izdziedamus pantus, kur patskaņi dominē pār līdzskaņiem, ir jāmāk. Taču šo interviju būtu bijis prātīgāk un godīgāk atteikt.
Gita Morris Vāgenheima
15:11 Guntars Račs atzīstas, ka vadot divas kompānijas. Ja cilvēks VADA DIVAS KOMPĀNIJAS, tātad strādā vismaz 16 stundas diennaktī, 10 dienas nedēļā, 104 nedēļas gadā, - un, ja viņam vēl atliek laika jaunradei - būt par AUTORU dziesmu vārdiem un, es nezinu, varbūt arī meldiņiem, tad jājautā - kad šis cilvēks guļ un kāpēc tieši viņš ir noraizējies par AUTORatlīdzību nodokļu režīmu, jo izklausās, ka viņam tā mākslinieciskā AUTORdarbība ir tikai tāds DIVU KOMPĀNIJU vadītāja hobijs, ar ko viņš nodarbojas bezmiega naktīs vai ceļā no vienas KOMPĀNIJAS vadības pults uz otru?... Nopietni?
Guntars Račs
Man tam ir laiks tāpēc, ka abas kompānijas, kuras vadu ir cieši saistītas ar autoriem un mūziku. Un jebkādas izmaiņas likumdošanā, kas skar manas jomas, man ir svarīgas. Un jā, es strādāju daudz, arī agros rītos un vēlās naktīs, jo mīlu savu darbu un savus kolēģus , radošos cilvēkus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!