• Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā apmācies, -7 °C, D/DA vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

«Dienestu pildot 5» 1. - 3. sērija

Dienestu pildot

Policijas konvoja pavadībā tiek pārvadāta narkotiku krava. Konvoju aiztur kriminālais grupējums, un trīs policisti iet bojā. Viens no grupējuma redzamākajiem dalībniekiem ir policijas dubultaģents. Izmeklējot lietu, Ārnots un Fleminga arvien vairāk tuvojas patiesības mirklim: korupcijas «saknes» meklējamas augstākā ranga darbinieku vidū.

Otrdiena, 20. oktobris

1. sērija

Policijas konvojs iznīcināšanas nolūkos pārved heroīna kravu 10 miljonu mārciņu apmērā. To pārtver kriminālais grupējums, un tā rezultātā bojā iet trīs policisti, bet viens smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Ārnots un Fleminga secina, ka informāciju par kravu nodevis kāds, kuram bijuši sakari policijā.

Trešdiena, 21. oktobris

2. sērija

Heistingss saņem vilinošu piedāvājumu no kādreizējā policijas inspektora Mofeta. Taču, ja viņš piekrīt, tas varētu mest ēnu uz Heistingsa godprātību policijas iecirknī. Ārnots secina, ka Korbets ir policijas dubultaģents, kurš šobrīd ir kriminālās grupas līderis. Ārnots iztaujā Korbeta sievu par viņa iespējamo atrašanās vietu. Makvīna, izmantojot medmāsas aizsegu, dodas pie policistes Kafertijas, lai iztaujātu par notikušo narkotiku zādzību.

Ceturtdiena, 22. oktobris

3. sērija

Korbets Ārnotam nodod svarīgu informāciju par Korbeta vadīto noziedzīgo grupējumu un viņu plānoto uzbrukumu. Makvīnai rodas aizdomas par Korbeta dubulto spēli. Kamēr Makvīna un Korbets iekrauj zagtu kravu, viņus novēro Fleminga un Ārnots. Uzbrukumā cieš Hārgrīvss. Heistingss dodas vakariņās ar Džilu. Pēc notikušā Korbets Ārnotam apgalvo, ka tā ir bijusi diversija, pie kuras vainojams Heistingss.

Line of Duty. Season 5

Lielbritānija, 2019

Lomās: Mārtins Kompstons, Vikija Maklūra, Eidrians Danbārs un citi

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Dienestu pildot 5» 4. - 6. sērija

Dienestu pildot
Anotācija

«Dienestu pildot 4» 6. sērija

Dienestu pildot
Anotācija

«Dienestu pildot 4» 2. - 5. sērija

Dienestu pildot
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Dienestu pildot 4» 1. sērija

Dienestu pildot
Anotācija

«Dienestu pildot 3» 4. - 6. sērija

Dienestu pildot