Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - "RFS"

Šodien Latvijas futbola Virslīgā viena spēle - FK "Metta" Jāņa Skredeļa stadionā uzņem "RFS". Par šo cīņu īsumā stāsta kolēģis Andris Auziņš.

Latvijas Virslīgas līderei «RFS» uzvara pār FK «Metta» dotu ne tikai izcilas izredzes uz pirmo čempionu titulu, bet garantētu, ka zemāk par otro vietu tabulā «RFS» nenoslīdēs.

Spēle izvērtās par skaistu futbola izrādi - jau pirmajā puslaikā gūti četri vārti – 3:1 par labu RFS, katrs vārtu guvums baudāms. Pēc pārtraukuma FK «Metta» uz brīdi panāca 3:2, tiesa «RFS» no nervozas galotnes izķepurojās 5:2 un trīs vārtu spēle Emersonam.