Baltijas handbola līga. HK "Ogre" - HC "Dragunas Klaipeda"

Jau pirms spēles ieskatoties tabulā varēja nojaust, ka, lai arī laukuma saimnieki bija ogrēnieši, favorītu statuss piederēja Klaipēdas handbolistiem. To pastiprināja Latvijas klubiem bijusī mājsēde, kas iecirta robu treniņprocesā un spēļu praksē. Dragunas pārākums bija jūtams spēle ātrumā un komandas saspēlētībā. Pirmajā puslaikā Ogre rindās faktiski visus vārtus bijušie Celtnieka baltkrievu leģionāri Aleksandrs Pacikaiļiks un Aleksejs Haisa. Latvieši pūrā deva tikai vienus vārtus. Summē pēc 30 minūtēm lietuviešu pārsvars bija 20-11. Pēc pārtraukuma nekas būtiski nemainījās. Dragunas pārsvars svārstījās no 5 līdz 12 vārtiem, tuvāk Ogres handbolisti netika. Beigās likumsakarīgs zaudējums ar 29-41.

Intervija - Artūrs Lazdiņš, HK “Ogre” handbolists

Ogres handbolistiem tā ir 7 neveiksme 8 aizvadītajās spēlēs un priekšpēdējā vieta 13.vienību konkurencē.