• Trešdiena, 2020. gada 27. maijs
  • Vārda diena: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 771mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

1 pret 1

1:1

Komentāri (14)

Māris Ābele - dziedinu
Šāds ir Latvijas varenākais klerks.
Māris Ābele - dziedinu
Lielākie nelieši ir tie, kuri oficiāli saņem virs 3000 eur mēnesī un "maksā" no tiem nodokļus, lai pensijas vecumā turpinātu dzīvot uz līdzcilvēku rēķina.
Lotārs Stūre
Žēl ,ka nevaru sazināties ar Rēdera kungu un palūgt paprasīt zoo mērkaķu bara aplokšņu dakterītim no kurienes viņam uzradusies liela mīlestība pret genocīda pret cilvēci veicējiem VDK? Varbūt bailes tādas pašas, ka agrāk VDK draudzenei Klukstei vairinai , ka maisos neatrod vina kartiņu ? Ar šo nelietību mēs cietušie represēti brīvības cīnītāji nevaram atmaskot VDK spiegus, piekļūt savām VDK lietām un atvert maisus atmaskojot visus neliešus ,
Tāpat paprasīt par viņā slepeno vizīti tiekoties ar ungāru žīdu naudas maisu Sarosu un ASV cionistu vadību Nujorkā ?
Protams par naudas atņemšanu latvju pensionāriem un 10 miljonu dāvāšanu okupantu urlu okupantiem ,ko veica tiekoties Kremlī ?.
DontUworry
LB interneta vietnē redzams, kā LB izmantoja savu galveno sviru, procentu likmes, daudzu gadu griezumā. Pārkaršanas laikā, kad aug NĪ burbulis, ekonomisti iesaka celt likmes, lai bremzētu burbuļa augšanu. Tas netiek darīts. Krīzes otrajā stadijā ekonomisti iesaka pazemināt procentu likmes, lai veicinātu aizņemšanos un palīdzētu tautsaimniecībai atsperties. Arī tas netiek darīts. Gluži pretēji, LB likmes tai laikā ceļas. Kāpēc- to žurnāliste tā arī nepajautāja, un varbūt labi, ka tā.
Andrejs Ustinovs
Viss šis raidījums bija zemākā sabiedrības slāņa tracināšana, kas ļoti mīl skaitīt naudu cita makā, radot negatīvi skaudīgu vidi, Tajā vietā varēja iztirzāt tiešām interesantus jautājumus par turpmāko Latvijas ekonomikas attīstību. Par Latvijas Bankas turpmākajiem plāniem. Tas mūs visus skar. Tagad raidījums bija kā veltīgi nosists laiks. Starp citu, Rimševica atalgojums nebūt nav tas lielākais Latvijā, bet atbildība gan.
Varbūt, žurnālistes prāt, būtu normāli, ja valsts centrālās bankas vadītājs būtu jefiņš, kas strādātu par minimālo algu? Tad gan būtu bardaks un visas valūtas rezerves sen būtu pazaudētas ASV finansu krīzē, līdzīgi, kā savu naudu pazaudēja Parex iekš Lehman Brothers. Un Lats būtu devalvēts, kā Krievijas rublis. Un tauta būtu izģērbta plika.
Lotār, pēc taviem komentāriem spriežot, pats esi parazīts un izbijis komunists. Un piedevām slikti paciet kritiku, iespējams tev ir psihiskas problēmas. Tavuprāt visi, kas domā savādāk par tevi, ir tautas ienaidnieki. Arī tie k
Lotārs Stūre
Andrej man liekās ka ari tu esi no šīs pieminētās liekēžu , alkatīgo matraušu šlakas , ka tev ir vienalga , ka kāds ierāvējs ir uzskrūvējis lielāko algu valsts sektorā 5-4 reizes parsniedzot poļžīdu pīļknabja un Melngalvu komunista algu . Vinš seko līdzīgi , ka Unibankas -SEB bankas izlaupīšanā , kur Valmieras komunists ar rebēm kļuvis par bagātāko penionāru , kas uzsēdies uz mūsu galvām .
Liec godātai Spriņģes kundzei mieru , kas veic lielisku darbu .
Vai Tu ielīži blēžiem, oligarhiem ar vai bez ziepēm ? Andej es tev pat savas kurpes neļauju notīrīt . Butu tu kaut 1 % procentu veicis ko es pat par latvieti godātu. Pašlaik esi tikai nulles vērtībā , kas par mankurtu un kosmopolītu izskolots 4.maija režīma skolās .
Edgars Svirskis
Žurnālisti pilnībā atbalstu,. Šis raidījums pozicionē sevi kā HARDtalk. Tāpēc visiem viesiem jāsagatavojas vai arī jāatsaka. Ja kāds vēlas ,lai viņu glauda pa galvu, jāizvēlas cita profesija vai nav jānāk uz šādam pārraidēm.Ja cilvēku amats ir saistīts ar tautas naudas tērēšanu vai uzraudzību, tad ir jābūt gatavam atbildēt uz sabiedrības jautājumiem. Žurnālists godprātīgi pilda savu darbu. Paldies viņam par to.
Nadja Jansone
Kāda jēga no tādās intervijas? Šodien apspriedām ar kolēģiem vakar dienas raidījumu un bijām vienprātīgi ka I. Rimšēviča kungam vajadzēja piecelties un aiziet prom, bet ir saprotams ka viņš to nedrīkst darīt. Spriņģes kundze atstāja ļoti nepatīkamu iespaidu, būtībā sabojājot 1 pret 1 raidījumu sēriju. Žēl!
Un vēl, dzīvē nekad negribētu satikties ar tādu cilvēku kā Lotārs kurš pilns ar žulti.
Lotārs Stūre
Ari es negribētu satikt sarosieti Nadju Jansoni ,kurai vienalga , ka liekēži un parazīti izzog Latviju ar rijību un alkatību . Viņu nešokē latvju tautas nožēlojamais nabadzības stāvoklis , kad kāds oligarchs vai aferists dzīvo ,ka turku sultans bezdarbībā no mūsu sviedriem . Varbūt pati barojies no šo Turku sultānu rokas ? Tad pasaki , kur bija Tavs drauģelis , kad nolaida uz grunti Krājbanku, Pareksu un agrāk repšiks Banku Baltija ?
Vēlreiz Sriņģes kundzei liels paldies par lielisko interviju . Ceru ,ka Rēdera kungs ari spēs zoo mērkaķu bara aplokšņu dakterīti celt dienas gaismā . Sevišķi par miljoniem no mūsu pensionāru naudas , ko kangars uzdāvināja vizītē urlu okupantiem . Tāpat ar slepenām sarunām ar ungāru žīdu Sarosu un žīdu vadību Ņujorka tur ciemojoties , kas tiek slēpts no latvju tautas .
SkiRunnner
Žurnāliste cenšas izlikties gudrāka kā ir. Rimšēviča kunga pacietība fenomenāla. Tik daudz jautājumu absolūti neatbilstoši sarunas tēmai, nepārbaudīti fakti. Tik smagi klausīties. Izklausījās pēc tipiskās latvietes, kurai viss nav labi, jo vnk viņa pati nesaņem līdzīgu atalgojumu, un skauž jebkura cita cilvēka sasniegumi. Nožēlojami!
Lotārs Stūre
Otrdiena, 2008. gada 16. decembris 09:01
Latvijas Bankas vadītājs Ilmārs Rimšēvičs patlaban saņem lielāku atalgojumu nekā ASV Federālo rezervju jeb šīs valsts centrālās bankas vadītājs, otrdien vēstī laikraksts «Diena».
ASV centrālās bankas prezidents gadā saņem 191 300 dolāru jeb 105 215 latu atalgojumu, savukārt Rimšēviča atalgojums ir 120 008 lati, norāda laikraksts.
Latvijas Bankas vadītāja atalgojums ir arī divas reizes lielāks nekā viņa Lietuvas kolēģim (62 928 lati gadā) un aptuveni par trešdaļu pārsniedz Igaunijas centrālās bankas prezidenta gada atalgojumu (78 611 lati).
Andrejs Ustinovs
Un ko tu pats, Lotār, esi dzīvē sasniedzis? Izskatās, ka ka neko, jo piederi pie tiem čīkstētājiem un neviens tev labs.
Lotārs Stūre
Andrēj vai Tu ari nebarojies no šo alkatīgo , rijīgo un mantrausīgo siles ? Vienīgi redzu ,ka latviešu tautas Tevi maz interesē , ka nevar apmaksāt zāles , arstniecību , maksājumus un galdā likt azaidu un jasalst ziemas salā . Pat okupācijā tauta nebija ar ubaga tarbu pievesta pie bezdibeņa malas .
Tevi nesatrauc ,ka kaut kāda izredzēto šlaka nosaka sev miljonāra algu un cenšās sev ieraut nāsis ko vien var.Ari parazīti pātriek no citu asinīm .Izdzimtenim ,kam nacionālā valūta ir sasargā - to iznīcina . Tas ir noziegums , kas nevar palikt nesodīts .
Lotārs Stūre
Liels paldies un visu cieņu Spriņģes kundzei par lielisko interviju . Viņas priekšā tika imitēts darbs ,kur bezdarbībā valsts zaudē miljonus, miljardus un atbildēs sapinoties melos. Lielisks aktieris , kas prot tēlot nevainīgu antiņu .
Pretīgi ir šāda veida parazīti , kas dzīvo no latvju tautas sviedriem un asinīm.Pie šīs šlakas var pieskaitīt komunistu rumpīti , VDK Kluksti -vairiņu , zoo mērkaķu bara aplokšņu dakteri .Viņu rijībai nekad nebūs gana .
Dzīvē nekad negribētu tikties ar ar šadu alkatīgu rijīgu mantrausības šlaku, kas nes pretīgumu ,kad tauta mirst badā , aukstumā un trūkst dienišķās maizes .

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1 Gundars Rēders: Indulis Paičs 4

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Indulis Paičs 4

1:1

1:1 Gundars Rēders: Jānis Reirs

1:1