• Pirmdiena, 2020. gada 10. augusts
  • Vārda diena: Inuta, Brencis, Audris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Aklā mīla» 84. - 88. sērija

Aklā mīla

Pirmdiena, 21. janvāris

84. sērija

Susana izrāda Ildai atbalstu. Luiss sola apmaksāt bēres un slimnīcas izdevumus, lai tādējādi izrādītos Marinai. Luiss saka Torivio, ka vēlētos visu kaut kā labot, taču Torivio aizraida viņu projām. Vanesa izstāsta Alberto taisnību par kritienu un lūdz to neizpaust policijai, jo tad vainos viņu. Enkarnasjona grib nopirkt Marinai kleitu slimnīcas ballei, taču viņa to nepieņem. Paulino pasaka Anai, ka vēlas būt kopā ar viņu.

Otrdiena, 22. janvāris

85. sērija

Isauro apņemas pēc plastiskās operācijas atgūt Marinu cita vīrieša veidolā. Lukresijas tēvs piekrīt palīdzēt viņas pacientam. Luiss mēģina pielabināties Prudensijai. Paulino kopā ar Anu aiziet uz slimnīcu, lai uzzinātu, kā jūtas Vanesa. Erasmo aicina Eriku mēroties spēkiem boksa ringā, lai izšķirtu, kurš no abiem drīkstēs iekarot Jolandas sirdi. Eriks un Erasmo sacenšas savā starpā, izrādīdami uzmanību Jolandai. Isauro ir mīlas sakars ar pērkamu sievieti. Alberto atzīstas Vanesai, ka mīl Marinu. Susana cenšas panākt, lai Vanesa pēc izrakstīšanas no slimnīcas turpinātu dzīvot pie Ildas. Jolanda atzīstas Marinai, ka viņai patīk Eriks, bet viņa nevēlas sev sarežģīt dzīvi. Lukresija izmet papīrgrozā no medikamentu noliktavas izzagtās zāles.

 

 

Trešdiena, 23. janvāris

86. sērija

Isauro izmeklējumu rezultāti atklāj, ka viņam ir sirds aritmija. Vanesa atgriežas Ildas mājās. Lukresija piekodina tēvam, lai viņš neko nestāsta Alberto par gaidāmo Isauro operāciju. Eriks ierodas pie Jolandas mājās un aicina viņu uz kino. Daktera Basana ierašanās slimnīcas gadadienas pasākumā kopā ar Marinu nepaliek nepamanīta. Ārsti atkal sāk runāt par to, ka Marina tika vainota medikamenta nozagšanā, bet Alberto Marinu aizstāv. Kad sākas balle, Basans un Marina dodas dejot, bet pēc kāda brīža Marinu uzlūdz Alberto. Īsajā dejas mirklī Alberto atgādina Marinai to, ka viņš esot tas vīrietis, kurš esot Marinu visvairāk mīlējis. Pēc šiem vārdiem Marina aizskrien un pamet Alberto vienu. Basans metas viņai pakaļ un izvaicā par notikušo, bet tad svinībās ierodas Luiss ar Prudensiju. Vēlāk Alberto pamana, ka Marina viena iziet dārzā, un viņai seko. Alberto saka Marinai, ka vēlas viņu atgūt.

Ceturtdiena, 24. janvāris

87. sērija

Alberto noskūpsta Marinu, bet viņa iecērt pliķi. Uz to Alberto atbild, ka šīs skūpsts pierāda, ka Marinai vēl arvien ir jūtas pret Alberto, bet Marina atbild, ka skaisti vārdi neliks viņai aizmirst viņa gļēvulību. Marina lūdz Rikardo, lai ved viņu mājās, un atzīstas, ka Alberto viņu noskūpstījis.  Basans metas virsū Alberto. Marina Basanu nomierina un aizved prom. Erasmo izaicina Eriku uz boksa maču bez galvas sargiem un, protams, uzvar. Tomēr Eriks teic, ka vienalga nepārstās tikties ar Jolu. Slimnīcas direktors Fernando izrādās sens Prudensijas pielūdzējs. Abi jautri tērzē ballītē, un Luiss, visai greizsirdīgs, aizved Prudensiju mājās. Marina atzīstas Jolandai, ka vēl arvien mīl Alberto. Un pēc skūpsta viņai ir radušās cerības, ka viņi atkal varētu saiet kopā. Marina paliek ļoti sapņaina. Tikmēr Alberto zvana dakteris Samudio un aicina uz nopietnu sarunu, laikam nojaušot, kāpēc Basanam ir zobs uz Alberto.

Piektdiena, 25. janvāris 

88. sērija

Lukresijas tēvs piedraud Alberto, ka viņš zaudēs darbu, ja pametīs Lukresiju. Alberto  nospriež, ka ir gatavs pat uz to, lai atgūtu Marinu. Luiss izdomā, ka Marina un Alberto atkal ir jāsaved kopā, un uzaicina abus uz pusdienām. Lukresija izmisumā sarīko izrādi Marinai. Tēlo, ka mīļi sarunājas ar Alberto pa telefonu, un Marina ierauga ziedus ar Lukresijai veltītu zīmīti: „Es mīlu tevi tā, kā vēl nevienu neesmu mīlējis. Alberto.” Marina sevi lād, ka ballē bija noticējusi Alberto un bija muļķīgi sākusi nez uz ko cerēt. Rikardo izmanto brīdi un piedāvā Marinai kļūt par viņa mīļoto. Marina piekrīt. Marina aiziet no pusdienām Luisa mājās, nesalīgusi mieru ar Alberto.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aklā mīla» 109. - 112. (nosl.) sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 104. - 108. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 99. - 103. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 94. - 98. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 89. - 93. sērija

Aklā mīla