• Piektdiena, 2020. gada 14. augusts
  • Vārda diena: Zelma, Zemgus, Virma
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Dalībnieki:

Viesturs Zanders, Latvijas Nacionālās bibliotēkas vadošais pētnieks un Latvijas Universitātes profesors. Galvenais pētniecības interešu lauks ir latviešu grāmatniecība 19. un 20. gadsimtā  - ar rokrakstu un citu dokumentu izpētes palīdzību cenšas radīt iespējami pilnīgi priekšstatu par grāmatas tapšanas procesu un rezonansi sabiedrībā. Viņš uzskata, ka šobrīd Latvija ir atguvusi līdera pozīcijas Baltijā uzziņu literatūras izdošanā.

Jānis Vētra, ārsts, kurš praktizē augstākās izglītības nozarē. Ar pētījumu starpniecību ielūkojies Latvijas iedzīvotāju fiziskās attīstības tendencē; norisēs, kā dzīva organisma audi mijiedarbojas ar implantētiem materiāliem. Uzskata, ka cilvēkam ir  divi stāvokļi - būt nomodā vai miegā. Sīkāki dalījumi, piemēram, profesionālā un privātā dzīve, darba laiks un brīvais laiks, ir, viņaprāt, izdomāti nošķīrumi.

Jānis Pleps, jurists, LU Juridiskās fakultātes docents un Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieks. Galvenais interešu priekšmets ir Satversme un viss, kas ar to saistīts. Ikdienā ierasts meklēt atbildes uz jautājumiem viedtālrunī. Viņa izaicinājums būs pierādīt, ka bez ierastā viedtālruņa un meklēšanas iespējām internetā kļūst arvien grūtāk ātri atrast pareizās atbildes.

Uldis Priekulis, komandas kapteinis, vienīgais no komandas, kurš vēl nav spēlējis šo spēli. Strādā IT jomā, stumda digitālos mākoņus. Spēj domāt maģiski, nav uzkāpis Everestā.

Armands Znotiņš, kapteiņa draugs. Strādā žurnālistikā, mūzikas un kultūras kritiķis, Normunda Naumaņa balvas 2017. gada nominants. Apmeklē koncertus un raksta par tiem. Interesē mūzika, literatūra , vēsture un patīk, ja nav garlaicīgi.

Armands Lazdiņš, kapteiņa draugs. Nodarbojas ar dažādu telekomunikācijas risinājumu ieviešanu praksē un vienlaicīgi cīnās ar haosa spēkiem. Uzskata, ka cilvēkam nepārtraukti jāattīstās un jāpaplašina redzesloks. Patīk ceļot, aizrāvies ar erudīcijas spēlēm. Interesē viss, izņemot telpaugus un mājdzīvniekus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.