MHL Jaunatnes hokeja līga. HK "Rīga" - "Russkije Vitjazi"

Jaunatnes hokeja līgā kluba «Rīga» hokejisti šodien savā laukumā tikās ar Čehovas «Russkije Vitjazi» komandu. Ja rīdzinieki jau zaudējuši pat teorētiskas izredzes spēlēt izslēgšanas turnīrā, tad viesi tādu iespēju vēl saglabāja. Līdzīgā spēlē pirmajā periodā veiksmīgāk darbojās rīdzinieki. Vispirms aizsargs Artūrs Brikmanis nonācis labā metiena pozīcijā panāca 1-0. Bet pēc tam Mikus Mitaušķis ar piespēli vārtu priekšā izvirzīja Sandi Vilmani, kurš pārsvaru dubultoja. Otrās trešdaļas sākumā viesi uzsāka pamatīgu ofensīvu. Mūsējie to izturēja, un spēle izlīdzinājās. Perioda gaitā komandas apmainīja ar metieniem pa vārtu stabiņiem, bet rezultāts nemainījās. Pēdējā trešdaļā ar tālu metienu izcēlās jau minētais Mintautišķis, panākot 3-0 «Rīgas» labā. Tiesa, jau pēc minūtes viesi atbildēja ar to pašu. Tādējādi rīdzinieki svinēja pelnītu uzvaru ar 3-1.

Intervija - Sandis Vilmanis, HK «Rīga» uzbrucējs

«Rīgas» klubam sezonā vēl jāaizvada piecas mājas spēles un četras viesos.  Jau rīt būs jātiekas ar šīsdienas sāncenšiem vēlreiz.