LBL. "VALMIERA GLASS VIA" - BK "Liepāja"

Latvijas basketbola līgā šodien turpinās ceturtdaļfināls, "VALMIERA GLASS VIA" - BK "Liepāja" sērijā ceturtā spēle. No Valmieras ziņo Andris Auziņš.

Mājas zālē Valmierai nebija atkāpšanās variantu – zaudējums Liepājai nozīmētu arī pēdējo sezonas spēli. Pamatīgi noskaņojušies valmierieši dominēja no trīspunktu līnijas, jau ceturtdaļā mājinieki iemeta sešus tālmetienus, bet viesi no Liepājas vairāk tomēr paļāvās uz izspēlētām kombinācijām divu punktu vērtībā, ko lielā mērā veicināja komandas saspēles vadītāja Renāra Birkāna atgriešanās laukumā pēc savainojuma sadziedēšanas, viņa iedvesmoti Liepāja atpūtā varēja doties ar +3. Otrajā puslaikā arī Valmiera vairāk izspēlēja uzbrukumus, iespēlētajām sadarbībām liepājnieki bieži netika līdzi un valmierieši pārņēma vadību un ļoti saistošā galotnē spēja to noturēt uzvarot šo cīņu ar 79:75.

Intervija - Valters Vēveris, BK «Valmiera Glass/ViA» aizsargs

Sērija izšķirošā piektā spēle piektdien Liepājā. Uzvarētājiem pusfinālā pretī stāsies VEF Rīga komanda.