• Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
  • Vārda diena: Anrijs, Arkādijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Ralfs Eilands saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Ralfs Eilands bēdājas, ka viņa pieredze Dziesmu un deju svētkos ir pārāk maza: reiz viņš kā breika deju pārstāvis piedalījies gājienā, kuru neaizmirstamu padarījuši dalībnieku un skatītāju nebeidzamie aplausi, bet 2013. gadā Ralfs beidzot apmeklējis šos svētkus kā skatītājs. Iespaids bijis tik paliekošs, ka viņš vēl mēnesi pēc notikuma klausījies tautas un koru mūziku.

Ralfs ir saņēmis ielūgumu ieskandināt XI Skolu Jaunatnes Dziesmu un Deju svētkus un piedalīties LTV pozitīvo emociju šovā „Lai top!”, kuram viņš gatavojas kopā ar Jelgavas novada un pilsētas jauniešu bigbendu Raita Ašmaņa vadībā. Šajā kolektīvā, kurš, starp citu, Dziesmu svētkos piedalīsies pirmo reizi, kā Ralfs saka, valda sirsnīga, bet profesionāla atmosfēra, un tajā darbojas jauki un apzinīgi jaunie mūziķi.

Arī Ralfs uz kolektīvu atstājis labu iespaidu. „Ar neapbruņotu aci var redzēt, ka dziedāšana viņam sagādā īstu baudu, izskatās, ka viņš ir izpratis mūziķa-mākslinieka būtību: radīt prieku citiem, tai pašā laikā gūstot prieku arī pašam.” Jaunais muzikālais tandēms cer, ka sadarbība attīstīsies tālākos kopīgos projektos un ka emocijas, kuras tiks gūtas raidījumā, aizies līdz pašam kaulam, pašai sirdij un dvēselei. Viņi vēlas sniegt skatītājam ko skaistu un patiesu, cerot ko līdzīgu saņemt arī atpakaļ. Nu tad – lai top!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!