• Otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs
  • Vārda diena: Maruta, Alda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 32. - 36. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 21. maijs

32. sērija

Favjola nevēlas, lai Ramonam būtu kas kopīgs ar Daliju. Ramons saka, ka tas neesot iespējams, jo abi kopā esot uzauguši. Dalija atnāk pie Fredesvindas pēc kāda brīnumu līdzekļa, kas Ramonam liktu viņā iemīlēties. Fredesvinda paprasa, lai Dalija viņai atnes Ramona fotogrāfiju, matu šķipsnu un kaut ko no viņa intīmās veļas. Jāmaksā būšot divtūkstoš peso. Pedro atnāk pie Huanas uz mājām, lai pateiktu, ka nākamajā dienā viņiem jāiet pie apdrošinātāja, kur Huanai izmaksāšot miljonu dolāru. Agustins ierodas pie Fransisko un lūdz atļauju uz kādu laiku apmesties pie viņa. Huana pastāsta Favjolai, Andreai, Ramonam un Horhem, ka viņai izmaksās naudu. Dalija ieiet aizmigušā Ramona istabā un nogriež viņam šķipsnu matu. Hulio uzzina, ka Ramons ir Favjolas līgavainis.

Otrdiena, 22. maijs

33. sērija

Restorānā Luisa un Benito mēģina pateikt mātei par viņu attiecībām. Roksana atzīstas Virhinijai, ka ir stāvoklī. Virhinija viņai iesaka taisīt DNS testu. Roksana aiziet ciemos pie Antonio, kur iztraucē viņa un Margaritas randiņu, ieiet vannas istabā un no ķemmes paņem Antonio matus DNS testam. Hulio pierunā māti, lai atceļ aizliegumu un Huana varētu atgriezties pie Favjolas un Andreas. Agustins meklē darbu uzņēmumā „Viedā saules un vēja enerģija”. Ramons pierunā Favjolu palīdzēt atrast dzīvokli. Favjola saka, ka vajadzētu palūgt naudu Huanai. Tas nokaitina Ramonu.

Trešdiena, 23. maijs

34. sērija

Visi Favjolas dzīvoklī svin Huanas atgriešanos. Ierodas arī Hulio un Huana māca viņu dejot. Ortensija dzird troksni. Virhinija prāto, kur varētu būt palicis Hulio. Izdomā, ka viņš svin Huanas atgriešanos, dodas turp un skaļi draud, ka visu  pastāstīs Huanai.

Pie Benito no ASV atbrauc Adalhisa, Benito mammas māsīcas Austrevertas meita, lai pārceltos uz Meksiku. Benito mamma viņai piedāvā palikt dzīvot pie viņas. Kapličā Antonio satiek Huanu, kas atnesusi saimniekiem svaigus ziedus. Favjola un Ramons dodas meklēt mitekli Ramonam, bet istabas ir mazas. Dalija piezvana Fransisko un brīdina, ka Favjola meklē Ramonam dzīvokli, Fransisko pārprot un nodomā, ka par Favjolas naudu. Viņš dodas pie Favjolas, uzbrūk Ramonam, ka viņš izmanto Favjolu. Favjola visu paskaidro un viņu padzen. Huana atzīstas Hulio, ka nekad nav bijusi iemīlējusies.

Ceturtdiena, 24. maijs

35. sērija

Fransisko liek Dalijai ziņot par visu, ko dara Favjola un Ramons. Emilija ierauga Susanu un Osvaldo skūpstāmies un sarīko skandālu, ka viņš aizvien nav atradis dzīvokli. Fredesvinda visādi veicina Adalhisas tuvošanos Benito. Virhinija aiznes Roksanai sava veikala dokumentus, lai izskata, vai tiešām Hulio parādu dēļ viņa to var zaudēt. Roksana atrod nesaprotamus pārskaitījumus uz noslēpumainu kontu. Sara ierodas brīdināt Virhiniju, ka Horhes un Andreas attiecības kļūst pārāk tuvas.

Piektdiena, 25. maijs

36. sērija

Ramons pasaka Luisai, ka rīt pārceļas. Dalija paziņo Fransisko Ramona jaunās mājvietas adresi. Pārmeklējot Hulio žaketes kabatas, Virhinija atrod autostāvvietas čeku. Roksana atzīstas Antonio, ka nezina, kurš ir bērna tēvs. Viņš pieprasa, lai viņa veic DNS testu. Luisa ir greizsirdīga uz Adalhisu. Viņa pasaka Benito, ka viss ir cauri. Horhe atzīstas Andreai mīlestībā, un viņa nosauc viņa vārdu. Huana un Favjola nolemj, ka ļaus Hulio rīkoties ar naudu un ieguldījumiem. Virhinija mokās šaubās, vai teikt Huanai, ka Hulio viņu apkrāps.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons