• Trešdiena, 2021. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā skaidrs, +19 °C, Z/ZA vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls

V.I.P.

Uģis Joksts erudītus uzrunās gada garākajā dienā, sakot, ka ir labs iemesls visu nakti palikt nomodā un, lai prāts būtu možs, vakara stundu dalīt ar veiksmi, intuīciju, prātu. Martas Lapiņas komanda vēlas tikt pie naudas balvas, lai komandai veidotu vienotu vizuālu tēlu, ar ko turpināt startus erudīcijas turnīros! Madaras Cimmermanes komanda startē atkārtoti, jo interese par erudīciju nav zudusi. Piecu dalībnieču vainadziņi atgādinās, ka laiks gatavoties Jāņu vakaram!

Marta Lapiņa – komandas kapteine. Ikdienā sastopama analītiskās ķīmijas laboratorijā, kur cenšas lietderīgi izmantot iegūto inženierzinātņu grādu. Brīvajā laikā meklē lietas un apmeklē vietas slēpņošanas, rogaininga vai telpu orientēšanās ietvaros, kā arī dažādos veidos paplašina zināšanu loku, lai labāk veiktos viktorīnās.

Paulīna Latsone – ikdienā darbojas jaunatnes jomā un ir aktīva skautu un gaidu kustības dalībniece jau 20 gadus. Komandas kapteines draudzene akadēmiskajā studenšu vienībā «Latviete» un Ivara kursa biedrene. Paulīnai patīk dažādi izaicinājumi, kas viņu pilnveido – gan akadēmiski, gan profesionāli, gan sportiski.

Ivars Dimdiņš – vēsturnieks, šobrīd darbojas pie Carnikavas novada vēstures lappušu šķetināšanas. Mīl spēlēt futbolu, ceļot un krāt suvenīrpildspalvas. Brīvais laiks paiet akadēmisko organizāciju vidē, pilsoniskajās organizācijās un Zemessardzē. Gandarīts, ja izdodas brīvdienu rītos nesteidzīgi noskatīties kādu aizraujošu filmu.


Madara Cimmermane – komandas kapteine, studenšu korporācijas ‘’Imeria’’ biedre. Savai enerģijai dod vaļu, dodoties pārgājienos pa visu Latviju, – kopš pandēmijas sākuma īpaši aizraujas ar PostNos ‘’Latvijas izaicinājums’’ gājieniem. Liela kaislība ir teātru un dažādu citu kultūras pasākumu apmeklēšana, grāmatu lasīšana, dziedāšana korī.

Astra Cīrule – kapteines draudzene. Patīk mācīties, ir dabaszinātņu bakalaura grāds, kā arī divi maģistra grādi. Darbs ir saistīts ar IT jomu, tāpēc daudz zina par informācijas sistēmām un citām tehnoloģijām. Daudzpusīga, īpaši interesējas par politiku un psiholoģiju, antropoloģiju un sabiedrībā notiekošajiem procesiem.

Elīna Andiņa – kapteines draudzene, studenšu korporācijas «Imeria» biedre. Astoņus gadus vadījusi lauksaimniecības žurnālu «Saimnieks LV», iepazinusi Latvijas lauksaimniekus un dažādas nozares, pārliecinoties, cik gudri un pamatīgi cilvēki tajās strādā. Gada sākumā pasaulē nāca dēliņš Jēkabs, tāpēc viss laiks un spēks tiek veltīts viņam. Interešu lokā ir ezotērika, astroloģija un psiholoģija.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls 1

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 5. jūlijs. Fināls 1

V.I.P.

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. jūnijs. Otrais pusfināls

V.I.P.