Sestdien, 16.decembrī, plkst.21.25 LTV1 ikvienu aicina piebiedroties populārākā televīzijas šova “Kurš ir kurš?” skatītāju pulkam. Šajā reizē atbildi uz galveno jautājumu mēģinās rast radio “pieci.lv” raidījumu vadītāji Toms Grēviņš un Marta Grigale, kā arī aktieri Dainis Porgants un Jānis Jarāns. Kompānija jautra, un tas ir garants, ka spēle kārtējo reizi būs azartiska un pārsteigumu pilna.

Spēles laukumā kā allaž tiekas sešu profesiju un nodarbošanās pārstāvji. Kurš no visiem ir ķīmiķis, kurš stjuarts, deju kolektīva vadītājs, pirtnieks un kurš leļļu teātra aktieris? Seši mūsu zemes ļaudis - Diāna, Māris, Viesturs, Arita, Dace un Lienīte to parādīs un piedalīsies pārsteidzošos profesiju paraugdemostrējumos. Ķīmiķa eksperimentā dūmos visa studija un krāsaini šķidrumi burbuļos mēģenēs. Vai eksperimentu ar ķīmiskiem elementiem būs jāveic īstajam ķīmiķim? Un kuram dalībniekam būs jāvada TDA “Kurš ir kurš”? Kurš no dalībniekiem iejutīsies leļļu teātra aktiera profesijā un izrādē “Sarkangalvīte un vilks” izspēlēs vecmāmiņas apēšanas ainiņu? 

Ojārs Vācietis ir teicis: “Ticēt var akli, bet šaubīties vajag pamatoti.” Kuram ticēt un uzticēties, kuru izvērtēt un par kuru šaubīties? Kā atšķirt pirtnieku no leļļu teātra aktiera, ķīmiķi no kosmētiķa un stjuartu no deju kolektīva vadītāja, ja viņi visi cenšas līdzināties viens otram kā ūdens lāses? Lai atbildes iegūt būtu vēl grūtāk, spēles laukumā ieradīsies  īpaši viesi – multimākslinieks Roberto Meloni un LTV1 spēles “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Kaspars Ozoliņš, kuri uz savas ādas ļaus īstajiem vai neīstajiem amatu meistariem veikt izaicinošus eksperimentus. Roberto izbaudīs vaksācijas procedūru, ko veiks īstais vai varbūt neīstais kosmētiķis. Mamma mia, kas viņu tur sagaida!

Kā ierasts, arī eksperti tiks iesaistīti eksperimentu paraugdemonstrējumos. Marta Grigale stāsies TDA “Kurš ir kurš” rindās, savukārt Jānis Jarāns un Dainis Porgants dosies pirtī. 

Latvija ir pārsteigumiem bagāta! Skaties un pārliecinies!