• Otrdiena, 2020. gada 25. februāris
  • Vārda diena: Alma, Annemarija
  • Rīgā +0.4°C, DR vējš 2.2m/s, 741mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma»

Mana dziesma

Gaidot valsts simtgadi, Latvijas Televīzija vēlreiz piedāvā saviem skatītājiem latviešu populārās un rokmūzikas zelta izlasi – dziesmas, ar kurām sākās atmoda un tika atjaunota valstiskā neatkarība. Muzikālajā spēlē piedalās ne tikai virkne leģendāro mūziķu, bet arī viņu laikabiedri, sabiedrībā un kultūrā redzamas personības. 

Cilvēki, kuri atmodas laikā vai vēl šodien turpina iedvesmot citus un apliecina gara spēku un brīvību. «Mana dziesma» raidījumos - komponistu Imanta Kalniņa, Zigmāra Liepiņa un Mārtiņa Brauna skaistākās un patriotiskās dziesmas. Tāpat arī savulaik daudzas robežas un tabu sagrāvušo grupu «Pērkons», «Jumprava», «Jauns Mēness», «Līvi», «Remix», «Čikāgas piecīši», «Labvēlīgais Tips», «Bet bet» un «Tumsa» leģendārākās dziesmas.

Divpadsmit nedēļu garumā spēles vadītāji Intars Rešetins un Dagmāra Legante savās komandās aicināja sabiedrībā zināmus cilvēkus, lai aizraujošā spēlē atklātu savas patiesās zināšanas par Latvijas mūzikas dižgariem un skatītājiem atklātu jaunus un, iespējams, piemirstus faktus par Latvijas atmodas laika dziesmām un to radītājiem. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Līvi

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - grupa «bet bet»

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Zigmars Liepiņš

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Labvēlīgais tips

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Mārtiņš Brauns

Mana dziesma