• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. «Vai un kādas ir reliģijas robežas?»

Aizliegtais paņēmiens

Valsts reģistrētas draudzes «Kristus pasaulei» un tās līdera Jencīša metodes liek uzdot jautājumus par garīgo varmācību. Iefiltrējamies, pētām. Manipulācijas ar cilvēku prātiem, naudas izspiešana. Komentē teologi. Vai un kādas ir reliģijas robežas?

«Aizliegtais paņēmiens» pirmdien 19.00 LTV1.

Komentāri (5)

Ilvars Mičs
10 tiesu deva Abrahāms pirms bauslības, to deva bauslības laikā likuma noteiktā veidā, to deva neilgi pirms Jaunās Derības - Malahijas grāmatā, to deva Jēzus Kristus laikā un Dievam cilvēka miesā - Jēzum Kristum nebija nekādu pretenziju, ka Viņa Tēvam Debesīs tiek pienesta 10 tiesa, to turpināja apustuļi - Korintiešiem, Ebreju vēstule un 10 tiesas došanu praktizēja 1, 2.un 3.gadsimimta draudzes - lasīt Didachē 13.nodaļu un Ireneja rakstus.
Ilvars Mičs
Starp citu, palasiet Manceļa sprediķus un Ireneja rakstus pret herētiķiem - viņi tiešī tāpat piemin un runā par elli kā Mārcis Jencītis. Mācītājs Mancelis, mīlēdams latviešus, 100 reizes vairāak biedēja ar elli, lai glābtu grēciniekus...Mārcis Jencītis to dara pareizi, labi un efektīvi...Studējiet Manceli un Bībeli...Jēzus pats ļoti bieži biedēja ar elli....
Juris Timmermanis
Nu tak vajag radīt un uzturēt ap sevi glābēju un superizmeklētāju oreolu tāpēc pasniedz ka ir "iefiltrējušies" un vēl nez kā "integrējušies" tajā, kur it kā neviens nav kāju spēris ne kādi citādi uzlūkojis... :)
Tas kas notiek pasaulē, valstī, politikā, ekonomikā, valdībā, tās koridoros un kabinetos un citur, kas ar to saistīts un ietekmē katra dzīvi, par to šiem skaļi runāt AIZLIEGTS...pat Aizliegtajam Paņēmienam...... Kāpēc? Jebkuram instrumentam ir saimnieks, kas to izmanto pēc saviem ieskatiem savu mērķu realizācijai, instruments pats par sevi nevar un šai gadījumā nedrīkst kā tam uzdots un ne vairāk... Tas bija labi atklāts raidījumā ap 5G un vakcinācijas čipizācijas tēmu... raka, raka bedri otram, bet sanāca sev... Ja reiz ir rakstīts ka visam būs jānāk patiesības gaismā, tad tā arī notiek un notiks turpmāk... ne velti DIEVS cilvēci brīdināja un joprojām brīdina, kura joprojām zāģē zaru uz kura sēž domādama ka nu ir varen apķērīga: "Nepievilieties, Dievs neļaujas apsmieties! Jo, ko cilvēks sēj, to viņš arī pļaus." /Galatiešiem 6:7/
Baiba Reihlere
Nilam ir pareiza doma un secinājums. Nekur mūsdienās nav jāiefiltrējas, viss ir digitāli pieejams un domāju arī tie žurnālisti kas ierodas draudzēs un cenšas izzināt kas tur tik unikāls un fenomens, nebūt nav neredzamas figūras, tie ir skaidri redzami un nolasāmi. Tur ir jānāk ar atvērtu prātu un sirdi, nevis jau pārkāpjot soli draudzes slieksnim tu jau esi sevi stereotipiski nostādījis ka konkrētā draudze manipulē ar cilvēku prātiem un naudas makiem...Domāju ka katrs draudzes cilvēks tajā ierodas un rīkojas saskaņā ar savu brīvo gribu...It īpaši ja personiski tu lasi Bībeli, tad ar tevi nebūt nav viegli manipulēt kādam svešam no malas....Būs jāredz jūsu safilmētais un visiem redzami darītais viedoklis...Bet paliekot pie savas pieredzes un skaidrās vīzijas. Paldies!
Nils Graustiņš
M. Jencīša sprediķu video ieraksti ir bagāti un brīvi pieejami internetā. Lai tos pētītu, nekur nav jāiefitrējās.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Attālinātā dzīve»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Attālinātā dzīve»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid ballīte»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid ballīte»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Vakcīna pret Covid»

Aizliegtais paņēmiens