• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Kristus Pasaulei»

Aizliegtais paņēmiens

Valsts reģistrētas draudzes «Kristus pasaulei» un tās līdera Jencīša metodes liek uzdot jautājumus par garīgo varmācību. Iefiltrējamies, pētām. Manipulācijas ar cilvēku prātiem, naudas izspiešana. Komentē teologi. Vai un kādas ir reliģijas robežas?

Komentāri (19)

Ieva Našeniece
https://www.facebook.com/watch/?v=842968179776 036

UZMANĪBU – draudzes dalībnieki atklāj patiesību par draudzi “Kristus Pasaulei”!

Draudzes “Kristus Pasaulei” dalībnieku ATBILDE LTV1 raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” 21. septembra sižetam “Reliģijas robežas”. Konkrētais video sižets ir nodarījis kaitējumu ne tikai draudzei “Kristus Pasaulei”, bet arī Latvijas kristīgajai sabiedrībai kopumā. Tas rada nepareizu priekšstatu par draudzi un kurina naidu pret kristiešiem.

Draudze “Kristus Pasaulei” vienmēr ir pārstāvējusi kristīgas un tradicionālas vērtības, kuras ir pamatotas Bībelē un Latvijas Satversmē un bez kurām nav iedomājama valsts pastāvēšana. Tās ir tādas vērtības kā brīvība, pilnvērtīga ģimene, tikumība, patriotisms, vecāku un autoritāšu godāšana un daudzas citas.

Raidījumā izskanējusī informācija par draudzi un tās vecāko mācītāju Mārci Jencīti ir nepatiesa, vienpusēja un neobjektīva. Kādā ziņā? Pirmkārt, tā ir RAIDĪJUMA VEIDOTĀJU SĀKOTNĒJĀ NOSTĀJA, kas ir klaji negatīva pret kristīgām draudzēm kopumā. Otrkārt, NO KONTEKSTA IZRAUTI KADRI, VĀRDI UN TEIKUMI, parādot draudzi “Kristus Pasaulei” un tās mācītāju negatīvā gaismā. Treškārt, UZAICINĀTO EKSPERTU NOSTĀJA ir vienpusēja un neatbilst Latvijas kristīgās kultūras pamatvērtībām. Tas ir uzbrukums kristietībai, lietojot tādus ieročus kā apmelošana, konteksta sagrozīšana, apsūdzības un nicinājums, un mūsu pienākums ir neklusēt!

Balstoties uz kaitējumu, ko izdarījuši raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" pārstāvji, izveidojot klaji apmelojošu un naidu kurinošu sižetu par draudzi "Kristus Pasaulei" un tās vecāko mācītāju Mārci Jencīti, draudzes dalībnieki ir pieņēmuši lēmumu izmantot savas likumīgās tiesības un vērsties TIESĀ. Uzskatām, ka "Aizliegtajam paņēmienam" ir jāsaņem taisnīgs sods par neobjektīvu viedokļa izplatīšanu un kaitējumu, kas nodarīts draudzei un Latvijas kristīgajai sabiedrībai. Draudzes pienākums ir iestāties par patiesību un taisnību! Dievs svētī Latviju!

Ar pilno dokumentu var iepazīties mājas lapā http://www.kristuspasaulei.lv

JacKalRascal
Par to, kad dievkalpojuma laikā brīnumaini tiek kāds izdziedēts, lieliski izskaidros youtube video - Derren Brown Miracle for sale. Tur darbojas vairāki faktori - placebo, hipnoze plus vēl adrenalīns, kas izdalās - un kā zināms, ka tad, kad adrenalīns izdalās, tad cilvēks nejūt sāpes un jūtas pavisam mundrs. Derren Brown ir illuzionists, kas tieši pasaka, ka viņam nav nekādu maģisku superspēju, bet gan viņš ar illūzijas un veiklības palīdzību prot sasniegt to pašu, ko daudzi pasaules mācītāji-dziedinātāji, no kuriem daudzi izrādās krāpnieki (pa austiņām mācītājiem pastāsta personīgu informāciju par jaunu dievkalpojuma apmeklētāju - tas arī video būs redzams un atmaskojams.
Edīte Ignatjeva
kā var noteikt, ka jencītis "precīzi interpretē rakstus"? :D
Studējot Bībeli un salīdzinot ar sludināto! Ne tā?
Aivars Danenbergs
Tu saki: nauda, nauda, nauda...
Draugs, kāpēc Tev tas tā duras acīs? Vai ne tāpēc, ka tas ir teju galvenais Tavā dzīvē - Tavs elks un Tavs dievs? Bet padomā, kā tad lai draudze, tāpat kā Tava ģimene lai iztiek bez naudas? Un Draudze ir tas pats kas ģimene cilvēkiem, kuri savai Draudzei patiesi vēlas piederēt.
Ieklausies uzmanīgāk - Jencītis tak saka, ka ziedot var labprātīgi. Tas nav jādara piespiedu kārtā. Starp citu, 10. tiesas likumu ne jau Jencītis, bet Dievs noteica ar likumu Vecajā Derībā. Bībeles Jaunajā Derībā vairums cilvēku, kuri nāca pie ticības, labprātīgi pārdeva visu, kas tiem bija, naudu atnesa un nodeva draudzei:) Tas, kurš to šodien nespēj, nesaprot un pat atļaujas par to smieties, ir visai patālu no Kristus. Padomā par to:)
Imants Ostašs
"Bet padomā, kā tad lai draudze, tāpat kā Tava ģimene lai iztiek bez naudas?"

Ģimenē strādājošie apgādā tos, kas strādāt nevar - bērnus, vecvecākus. Kurš no tiem ir Jencītis? Spriežot pēc iesaukas, laikam jau pirmais :)


"10. tiesas likumu ne jau Jencītis, bet Dievs noteica ar likumu Vecajā Derībā"

Cik parocīgi :) Vecajā Derībā Dievs noteica arī, ka izvarotājs var atpirkties no upura tēva par 50 šekeļiem. Vai Jencītis arī šo likumu tikpat naski sludina?
Iveta Emerberga
Vai pati valsts neatņem tiesības cilvēkam but brīvam.Pirms viņi ver vaļā muti,lai padomā,cik daudz ierēdņi pieliek pūles,lai atņemtu cilvēkam brīvību.Izdomā arvien lielākus un stūlbākus nodokļus,tērē naudu pa labi un kreisi.Pirms tiesā kādu,paskaties uz saviem darbiem.Kriatus teica gudri,nemeklē skabargu otra acī,pirms nēesi izvilcis baļki no savējās.Te es nenoliedzami saskatu daudz pārkāpumu,bet tie kas tiesā šo cilvēku,strādā tādā iestādē,kur paši nav ne ar ko labāki.Dievs katra sirdi dzīvo,nav vajadzīga citu iejaukšanās.To es sapratu,kad pārtraucu apmeklēt draudzi.Draudze ir laba lieta,tā ved ticībā,bet visam savasrobežas.Bībelē teikts par plēsīgiem vilkiem,kuri ganās aitu barā.Viss tagad pasaulē redzams.Vilku daudz un aitu ar.Tie ,kas tic kovidam ,varētu pielīdzināt aitām,jo vilki manipulē ar šo vīrusu,lai īstā brīdi piemānīto aitu saplosītu.Esiet modri,sekojiet pasaules notikumiem līdz,nevis mūsu mēdijiem,bet visā pasaulē.Domājiet līdz ,izvērtējiet visu.ESIET MODRI,ŠIS IR BĪSTAMS LAIKS.Pārak ilgi esam gulējuši .
guntra sasnovska
Labdien.Mana meita,kura slimo ar garīgu saslimšanu tika ievilināta šajā draudze.Cilvēku ar garīgu nelidzsvarotību ļoti viegli ietemēt un tā arī notikas,ka viņa vairs neklausīja vecākus,vakara vēlu brauca uz mājas grupinām,kaut atrodamies 100km no Rīgas.Ļoti uzticējās Jencītim,brauca uz inkauteriem,cereja,ka vīņu izārstes.Rezultātā smagi tika iedragāta vinas veseliba.Vēl tagad nepārtraukt vinai skan Jencīsa balss par elli un sātaniem.Tas ir šausmīgi.Mēs vel jo projam izjutam Jencīsa ietekmi.Zel,ka šada raidijuma nebija agrak.
Aija Darzniece
Phe, ja es spētu pārliecināt lētticīgos cilvekus man sekot un klausīt, tad es nevis 10 tiesu prasītu , bet 5. Lai tak maksā, man BMW naudu vajag... tas jau arīdzan ir visu šo 'komerciālo baznīcu' mērķis.
Pačekojiet, cik centrāli viņu web resursos atrodas sadaļa ziedojumi. Diemžēl gudri muldēt, nav malku cirst, tad nu atliek vien sēdēt un rakstīt koda rindiņas tā vieta lai vienkārsi spainī naudu no lētticīgajiem sanemtu.
Armands Petaks
Neesmu ne sektu fans, ne baznīcas, bet šo raidījumu skatos ar interesi. Ne tāpēc, ka patīk, bet cenšos atrast žurnaļugu sponsoru. Aizliegtajā paņēmienā strādā apmēram 20 cilvēki. Izmaksas šādām raidijumam- lielas. Biedē fakts, ka pēdējā laikā jau trešais raidījums pret reliģiskām organizācijām, un finansējums droši vien nāk ne no Latvijas, bet no tiem pašiem, kas organizē Covidu, jo viņu mērķis ir likvidēt arī reliģiskās organizācijas, jo tā var kontrolēt situāciju. Tas jau ir nopietni, ka nauda nāk no turienes. Nožēlojamie žurnaļugas pārdevušies. Nevainīgs raidījums, ja tikai neaizdomājas, kas par to maksā. Izliekas pat pēc labdarības projekta. Tieši tāpēc jau arī Bruknai tagad pieķērās, neviens pat par viņiem nezinātu. Kura būs nākamā reliģiskā organizācija?
Ints Miežubralis
Vēl pareizāk un precīzāk šo Sektu nevarētu atspoguļot, pats gandrīz tiku tur ievilkts. Skaidrais saprāts uzvarēja. tur ir nevis trīs lieli vaļi bet gan viens liels un divi mažāki un tas lielais protams ir NAUDA,NAUDA un vēlreiy NAUDA!
Gita Morris Vāgenheima
UN! - ja šīs sektas locekļi cieš garīgu varmācību un naudas izspiešanu, tad liktos, ka tiem vispirms būtu jāgriežas savas baznīcas pārvaldē vai virsvaldē (par garīgo varmācību) un policijā - par naudas izspiešanu. "Vai un kādas ir reliģijas robežas" šajā gadījumā vispār ir bezjēdzīgs.
Gita Morris Vāgenheima
Šis nu ir kultūr-ŠOKA cienīgs temats! Latvijas valsts TV, saprotiet jel, "iefiltrējas un pēta manipulācijas ar cilvēku prātiem, naudas izspiešanu valsts reģistrētā sektā, kamēr pati regulāri rubrikā "kultūra" piedāvā gan sprediķu tiešraides, gan reliģijai veltītus raidījumus, nekad un nekur neatbildot uz jautājumu, vai šos raidījumus PAŠAS finansē attiecīgās LV esamās kristīgo konfesiju baznīcas - saskaņā ar Latvijas Satversmi, kurā noteikts, ka baznīca ir šķirta no valsts, līdz ar ko reliģiskie raidījumi nevar ietilpt VALSTS PASŪTĪJUMĀ, bet tikai tikt raidīti īpaši apmaksāta raidlaika ietvaros. Lūdzu labojiet mani, ja maldos.
nilsgraustins
Sabiedriskie mediji atspoguļo iespējami daudz norises sabiedrībā, tai skaitā norises baznīcā. To misija būtu rādīt iespējami visaptverošu ainu par notiekošo. Tad jau privātā biznesa norišu atainošana būtu jāuztver kā atsevišķo privāto lobēšana? Nē, jo tā ir daļa no visas sabiedrības. Tā pat - baznīca ir daļa no sabiedrības.
Ilvars Mičs
10 tiesu deva Abrahāms pirms bauslības, to deva bauslības laikā likuma noteiktā veidā, to deva neilgi pirms Jaunās Derības - Malahijas grāmatā, to deva Jēzus Kristus laikā un Dievam cilvēka miesā - Jēzum Kristum nebija nekādu pretenziju, ka Viņa Tēvam Debesīs tiek pienesta 10 tiesa, to turpināja apustuļi - Korintiešiem, Ebreju vēstule un 10 tiesas došanu praktizēja 1, 2.un 3.gadsimimta draudzes - lasīt Didachē 13.nodaļu un Ireneja rakstus.
Iveta Garaņina
Kāpēc nepublicē visu pilnîbā manu komentāru? Kur palika turpinājums??? Mārcis Jencītis ir viens dzîvesgudrs cilvēks , kaut vairāk tādu būtu ...
Iveta Garaņina
Beidziet tak vienreiz apmelot cilvēkus, riebjas skatīties raidîjumu !
Ilvars Mičs
Starp citu, palasiet Manceļa sprediķus un Ireneja rakstus pret herētiķiem - viņi tieši tāpat piemin un runā par elli kā Mārcis Jencītis. Mācītājs Mancelis, mīlēdams latviešus, 100 reizes vairāk biedēja ar elli, lai glābtu grēciniekus...Mārcis Jencītis to dara pareizi, labi un efektīvi...Studējiet Manceli un Bībeli...Jēzus pats ļoti bieži biedēja ar elli.... biedēja nevis iepriecināja!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Attālinātā dzīve»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Attālinātā dzīve»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid ballīte»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid ballīte»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Vakcīna pret Covid»

Aizliegtais paņēmiens