Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma/IHS" 3:4 HS "Rīga"

Virslīgas divu Rīgas komandu savstarpējā cīņa Prizma pret Rīgu bija Prizmas pirmā mājas spēle šosezon, pirms spēles Prizma iemūžināja šovasar traģiski bojā gājušā vārtsarga Matīsa Kivlenieka numuru, tieši šeit Pārdaugavas hokeja skolā sākās Kivlenieka ceļš uz Latvijas izlasi un nacionālo hokeja līgu.

Pati spēle iesākās diezgan vētraini ar abu komandu uzrukumiem, kā nu ne, sezonas sākumā Prizmai un Rīgai pa vienai uzvarai. Visupirms pieredzējušais Armands Bērziņš meistarīgi pielaboja partnera metienu. Bet jau nākamajā uzbrukumā jaunie rīdzinieki ātrajā prettriecienā izlīdzināja rezultātu vārti Aleksandram Biškinam.

Šķietams Lūzuma brīdis pienāca otrās trešdaļas beigās, kad trīs minūšu laikā Rīga guva divus vārtus pēc kārtas panākot 3:1 savā labā. Bet Prizmieši pēdējās minūtēs prata atspēlēt divu vārtu deficītu un viss izšķīrās papildaikā, kur Rīgas kapteinis Verners Fricbergs izkārtoja uzvaras vārtu guvumu Mikum Krumpānam 4:3 uzvara HS Rīga.

Intervija - Verners Fricbergs, HS “Rīga” kapteinis

Šī bija otrā uzvara Oļega Sorokina trenētajai Rīgai, bet Virslīgas kārta ar vairākām spēlēm turpināsies rītdien..