• Piektdiena, 2020. gada 2. oktobris
  • Vārda diena: Skaidris, Ilma
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Tieša runa». Vai konfliktam Sīrijā iespējams risinājums?

Tieša runa

Saasinās situācija Sīrijā, un bēgļu straumes, par spīti sliktākiem laikapstākļiem, pārplūdina Eiropu. Kādas ir karadarbībā iesaistīto pušu intereses, vai iespējams ātrs konflikta risinājums? Par to diskutēsim raidījumā tūlīt pēc «Panorāmas».

Pie sarunu galda  Aleksandrs Vešņakovs, Krievijas vēstnieks Latvijā, Ojārs Kalniņš, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs («Vienotība»), Andrejs Mamikins, Eiropas Parlamenta deputāts («Saskaņa»),  Andris Sprūds, RSU profesors, Latvijas Ārpolitikas institūta direktors,  Imants Frederiks Ozols, Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta starptautisko notikumu komentētājs un Zane Peneze, žurnāliste, kura bijusi Sīrijas konflikta zonā.

Raidījumu vadīs Guntis Bojārs.

Komentāri (1)

Aivarsi
Ja cilvēki bēg no kara neapšaubāmi jāpalīdz bēgļiem karu pārdzīvot, lai pēc kara bēgļi varētu atgriezties un uzsākt savas valsts atjaunošanu.
Kāpēc šai situācijā kādam šie bēgļi ir jāintegrē u.t.t. kāpēc visi runā par šiem bēgļiem kā par nākošajiem ES pilsoņiem.
Ja plāns ir mazliet atšķaidīt kristiešu asinis, tad tā arī jāpasaka.
Uz visiem jautājumiem var atrast atbildes noskatoties 2006.gadā uzņemto un no 2012.gada Youtube brīvi pieejamu populārzinātnisku dokumentālu filmu “Islam: What the West Needs to Know” (Islams: Ko būtu jāzin rietumiem).
Šajā filmā tiek sniegtas visas, visas atbildes uz visiem mūs interesējošiem jautājumiem, kā bija, kā ir un kā būs?
Vērtīgi būtu šo filmu pārtulkot latviski un pārādīt TV ēterā.
Lūdzu pirms raidījuma noskatīties šo filmu, lai varētu uzdot jautājumus par būtību.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!