• Pirmdiena, 2020. gada 25. maijs
  • Vārda diena: Junora, Anšlavs
  • Rīgā +9.0°C, - vējš 0m/s, 765mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 21. oktobris

V.I.P.

Erudīcijas spēle «Veiksme. Intuīcija. Prāts» dodas pie skatītāja, lai rūpētos par intelektu, nostiprinātu to, kas jau zināms, un piepulcētu klāt to, kas vēl nezināms. Komandu kapteines šoreiz būs spontāno ideju  autore Kitija Krauze un pozitīvas enerģijas uzlādētā Madara Cimmermane.

Dalībnieki:

Kitija Krauze, komandas kapteine. Smaidīga un pozitīva, gandrīz vienmēr ir gatava trakām un spontānām idejām. Pati par sevi saka, ka līdzinās kaķim gan veiklībā, gan prātā. Brīvajā laikā izvēlas aktīvi pavadīt laiku ar labu kompāniju un reizēm uzdzied karaoke.

Elīna Velviča, kapteines tuva draudzene, klasesbiedrene.Ikdi enā strādā mācību centrā, organizējot apmācības darba aizsardzības sfērā. Brīvajā laikā Elīnu var satikt, raiti soļojam pa meža takām vai apmeklējot kādu no Rīgas teātriem.

Sandra Neilande, ar kapteini kopā piedalās dažādās viktorīnās. Profesionāli darbojas jurisprudencē. Patīk, ka prāta spēles apvieno patīkamo ar lietderīgo, tā ir iespēja paplašināt redzesloku, satikt radus un draugus. Viņasprāt, vērtība, ko nevar atņemt, ir iespaidi. Tos arī cenšas gūt no ceļojumiem, koncertiem, grāmatām.


Madara Cimmermane, komandas kapteine. Ieguvusi grādu uzņēmējdarbības vadībā. Ir grūti ilgi būt vienā vietā,  jo enerģijas ir daudz. Dodas pārgājienos pa Latviju, dzied korī, piedalās studentu korporācijā. Interesē psiholoģija, ezotērika, sportošana, ceļošana.

Astra Cīrule, dzied korī, ir studenšu korporācijas «Imeria» biedre. Interesē  politika, psiholoģija,  antropoloģija un aktuālie procesi sabiedrībā. Patīk studēt, ir bakalaura grāds dabaszinātnēs, kā arī divi maģistra grādi. Darbs ir saistīts ar IT jomu, tāpēc arī daudz zina par informācijas sistēmām un citām tehnoloģijām.

Elīna Šmite, ar komandas biedrenēm vieno gan akadēmiskas intereses, gan ikdienišķas izklaides. Interesējas par ezotēriku un astroloģiju, brīvajā laikā neatsakās no teātra apmeklējuma un pārgājiena. Profesionālajā dzīvē nodarbojas ar lauksaimniecības uzņēmuma «Saimnieks LV» vadīšanu, tāpēc sirdī īpaši tuvi ir visi, kam laukos aug labība vai govis.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 3

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. maijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. maijs

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 11. maijs

V.I.P.