Latvijas kausa izcīņas ceturtaļfināls futbolā. "RFS" 3:2 "Riga FC"

Šovakar Latvijas kausa izcīņas ceturtaļfināli futbolā. FK «Jelgava» – FK «Ventspils» pēcspēles sitienos uzvara ventspilniekiem. Līdz tam 0-0. FK «Valmiera» uzvarēja Tukumu 1-0. FK «Liepāja»viesos pārspēja Jelgavu 3-1. Vislielākā interese par divu virslīgas līderu savstarpējo spēli - «RFS» pret «Riga FC». No «Arkādijas» stadiona ziņo Andris Auziņš.

RFS jau 7.minūtē bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru - Darko Lemajičs realizēja 11 metru soda sitienu, bet Emersons bija naskākais vārtu priekšā pēc stūra sitiena. Viesiem vienus vārtus 22.minūtē atguva Stefans Paničs un «Riga» FC līdz puslaika beigām uzbruka bīstamāk.

Savukārt piecas minūtes pēc pārtraukuma Lemajičs guva savus otros vārtus spēlē un nostiprināja RFS pārsvaru. «Riga» FC vēl paspēja pamatlaika izskaņā samazināt rezultāta starpību līdz minimumam - precīzs uzbrukumā bija Vladimirs Kamešs.