• Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
  • Vārda diena: Laura, Jadviga
  • Rīgā skaidrs, +18 °C, Z vējš, 5,14m/s
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Pazudis draugs»

Aizliegtais paņēmiens

Vai ekstrasensi un gaišreģi spēs atšifrēt to, ka fotogrāfijas redzamais meklētais cilvēks patiesībā  sēž viņam pretī? Dzīvs vai miris?

Komentāri (10)

Māris Ābele - dziedinu
http://dziedinu.lv/
Esmu mantojis spēju ietekmēt cilvēku organismus - veicināt to atveseļošanos.
Piedāvāju sadarbību.
Ko darīt, ja nav naudas, bet Jūsu palīdzība ir nepieciešama?
- Atzīstu apmaiņas sistēmu, kurā divas puses apmainās ar precēm vai pakalpojumiem, darījumā neiesaistot naudu.
https://twitter.com/Edvinovics
http: //ru.dziedinu.lv/
Здравствуйте!
Я унаследовал способность влиять на организмы других людей - способствовать их оздoровлению.
Предлагаю сотрудничество.
Что делать, если нет денег, а Ваша помощь необходима?
- Я признаю систему обмена, в которой две стороны обмениваются товарами или услугами, не привлекая к сделке денег.
https://twitter.com/Edvinovics
Māris Ābele - dziedinu
https://twitter.com/Edvinovics
Liene Avota
Var ticēt horoskopiem, var valstij, melnīgsnējām sievietēm autoostas rajonā. Bet lai kaut ko sasniegtu, kaut kas ir arī jādara. Neatkarīgi no tā, ko šodien radio Skonto Rita ar Valdi stāsta rīta agrumā. Latviešiem ir tāds teiciens - zem stāvoša akmens ūdens netek. Lai kā tur nebūtu izvēlies pats, kuram noticēt, uz kuru paļauties.
Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās, izmantojot jauno, matemātiskajā statistikā un kombinatorikā balstīto stratēģiju (sīkāks apraksts un pamācība: https://goo.gl/iK7PFf ) , un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās izlozes. Reģistrējies pie licensēta loto brokera un jau tuvākajās nedēļās iegūsti laimestus, ar kuriem pietiks gan samaksai par labu auto, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.
Indra Sadovņikova
Ja cilvēks iet pie ekstrasensa vai dziednieka ar meliem, tad arī to saņem. To nu gan vajadzētu katram eksaminatoram saprast. Pēc kā ej tad to arī saņem. Neviens nevienu aiz rokas pie sevis neved. Netici?tad arī nēej jo tad palīdzēt nevar. Ko katrs meklē, to arī saņem. Atceries, pats sevi var izārstēt un pats sevi var traku pataisīt!
zemguszaharans
Varbūt tiešām , jāsāk runāt , ka tas ir noziegums , šādi mānīt lētticīgus cilvēkus? Nevis stāstīt , ka ir jau pareizie un nepareizie ekstrasensi? https://www.youtube.com/watch?v=_mHbwUDsTzU
Rūta Egle
Paldies raidījuma veidotājiem par izvēlēto tēmu. Skatījos to ar lielu interesi. Diemžēl arī pašai ir bijusi rūgta pieredze ar dziedniekiem, cerības, ka viņi spēj palīdzēt tika ātri vien sagrautas, jo vēlamais rezultāts netika sasniegts, pat sāka likties, ka ir palicis vēl sliktāk. Tāpēc katram iesaku, pirms griežaties pēc palīdzības pie kāda dziednieka vai ekstrasensa, izvērtēt vai tas patiešām spēs palīdzēt.
Andis Alksniņš
Tad nevajag iet pie viņiem! Tu jau sevi nostādi ubaga lomā un diedelē no viņiem sev enerģiju! Ja cilvēks ir spēcīgāks par tevi, tad varēs palīdzēt. Ja nē, tad nekas nemainīsies! Tā vienkārši ir enerģijas aprite, ar kuru operē cilvēki, kas redz/jūt vairāk par ierasto latvieti-patērētāju! Bet efekts nevar būt ilgs, ja netiks mainīts paša dzīvesveids, kas arī ir novedis pie konkrētām problēmām! Tā teikt - līķis siltumu neuzglabās!
KASPARS PUDNIKS
Kādēļ uz raidījumu tika uzaicināts "dziednieks' R.Tiltiņš , kuram nemaz nav dziednieka sertifikāta? Cik man zināms, tad R.Tiltiņš kopā ar pašpasludināto "Goda Maģistra dziednieku" A.Tiltiņu , paši sev ir izsnieguši dziednieku sertifikātus. Jāsaka, ka no mājaslapas www.dziednieks.lv ( http://dziednieks.lv/dziednieks_arturs_tiltin s ) visi sertifikāti "Pēkšņi" ir pazuduši !??? Gan viņu pašu, gan tie, kurus viņi ir izsnieguši citiem.

Es tā arī neatradu internetā nevienu, R.Tiltiņa "dziednieka" prasmes apliecinošu sertifikātu!???

Vai Jūs lobējat bijušā "kārtības sarga" intereses? Kādēļ viņam var ticēt vairāk nekā citiem raidījumā pārbaudītajiem dziedniekiem, ja viņš meloja tā pat ??? Viņš taču pilnīgi neko nevarēja pateikt!

Ir tāda grāmata "100 dziednieki Latvijā" (autore Daira Čikuste) Vai tiešām no visiem dziedniekiem Latvijā, kuri tiešām spēj palīdzēt citiem, Jūs uzaicinājāt un ļāvāt melot R.Tiltiņam.

Lūgums žurnālistiem, ja veicat izmeklēšanu, izdarīt to kārtīgi, i
sad_disco
jā, kāpēc neielūdza profesionālu šarlatānu
Ieva Adamoviča
Beidzot lētticīgiem cilvēkiem būs atvērtas acis!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija «Garais Covid-19» 1

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija «Garais Covid-19»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Imunitāte pret Covid-19» 18

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Imunitāte pret Covid-19»

Aizliegtais paņēmiens