Baltijas handbola līga. "Tenax Dobele" - HK "Ogre"

Baltijas handbolā līgas turnīrā šodien negaidītu neveiksmi piedzīvoja Latvijas čempioni Tenax Dobele handbolisti, kas piekapās Ogres komandai. Lai arī jau spēles sākumā ogrēnieši nodemonstrēja savu apņēmību cīnīties par uzvaru, likās, ka tūlīt, tūlīt zemgalieši ieslēgs lielākus ātrumus un viss nostāsies savā vietā. Tomēr tā nenotika un 1.puslaiks beidzās 16-15 Ogres labā. Otrā puslaika vidū pamazām Tenax lauza cīņas gaitu un 9 minūtes pirms beigām jau atradās 5 vārtus priekšā mājiniekiem. Taču tad notika negaidītais, iespējams, jau noticējuši uzvarai, viesi apstājās, bet ogrēnieši cīnījās līdz galam. Un notika neliels brīnums. 17 sekundes pirms finālsvilpes Toms Lielais no 7 metru atzīmes nodrošināja Ogres komandai pārsteidzošu uzvaru pār Tenax ar 30-29. Dobeles komandai tas bija pirmais Latvijas mēroga pēc ilgāka pārtraukuma.