Latvijas - Igaunijas basketbola līga. Latvijas Universitāte - Viimsi

Latvijas - Igaunijas basketbola līgā piekto zaudējumu pēc kārtas cieta "Latvijas Universtitāte". Par spēli vairāk stāsta Normunds Melderis.

Latvijas Universitātes vienība savā laukumā uzņēma Igaunijas Viimsi basketbolistus, kas vakar pārspēja Valmieras komandu. Šīs spēles pirmā daļa piederēja mūsējiem. Pēc pirmās ceturtdaļas ieguvuši 10 punktu pārsvaru – 17-7, viņi spēja noturēt vadību līdz lielajam pārtraukumam un pat trešās ceturtdaļas sākumam. Tad ilgu laiku studenti nespēja gūt punktus, bet Igaunijas klubs ar Ronaldu Zaķi priekšgalā tikmēr pārņēma vadību. Nekur tālu gan viņi netika, un 4 ar pus minūtes pirms beigu sirēnas, vienubrīd Universitātes basketbolisti atguva minimālu vadību 55-54. Tomēr atlikušajās minūtēs mājinieki taktika – paļauties uz tālmetieniem izrādījās neauglīga, jo bumba lidoja secen. To izmantoja Viimsi komandu, un sagādāja studentiem zaudējumu ar 57-67.

Intervija - Norberts Strautiņš, LU aizsargs

Neveiksme nobīdīja Latvijas Universitātes komandu vienu vietu zemāk uz 8.pozīciju.