Pirmdiena, 21. novembris

12. sērija

Slimnīcā ieved sasirgušu pacientu no cietuma. Bērings raizējas par Betiju. Betiju viņa pārspīlētās rūpes sadusmo, jo viņš ir attiecībās ar citu sievieti. Helēna nejauši noklausās abu sarunu, kad viņi runā par skūpstu. Bērings Helēnai zvēr, ka starp viņu un Betiju nav romantisku attiecību. Brīdī, kad Betijas dzīvība ir apdraudēta, Bērings nespēj atturēties un dodas viņu glābt.

Otrdiena, 22. novembris

13. sērija

Pēc apšaudes slimnīcā ievainotais Bērings sāk atlabt. Viņš joprojām ir slimnīcas galvenais ārsts. Lizija izšķiras no Veimana. Betija vēlas Bēringam pateikties par izglābto dzīvību. Slimnīcā nonāk grūtniece, kura piedzīvo sirdstrieku.

Trešdiena, 23. novembris

14. sērija

Slimnīcā sāk strādāt jauna ārste, kura ir Lizijas sena draudzene. Betija saņem zvanu no vadības. Levandovskis izmanto katru izdevību, lai dotu papildu pienākumus Talulai. Helēna ārstē jaunu meiteni.

Ceturtdiena, 24. novembris

15. sērija

Betija ignorē Bēringa norādījumus darbā. Slimnīcā ar akūtu apendicītu nonāk Talulas tēvs. Tikmēr Petra rūpēs par Talulas tēvu izved no pacietības visus slimnīcas darbiniekus. Slimnīcā ierodas pacients ar ieilgušu plaušu kaiti.

Piektdiena, 25. novembris

16. sērija

Lizija pamostas Veimana gultā. Neviena nemanīta, viņa izlavās no dzīvokļa. Betija saķildojas ar Bēringu, kurš Helēnai joprojām nav atklājis patiesību par savas meitas nāvi. Slimnīcā ierodas pacients, kurš uzmācas vienai no medmāsām.

12+