Pirmdiena, 21. novembris

129. sērija

Pilsētā rīko labdarības akciju, lai vāktu ziedojumus jaunas slimnīcas celtniecībai. Diāna izmanto šo izdevību, lai Alonso priekšnieku uzdevumā ievāktu informāciju no baroneses fon Volfas, taču uzdevums nav tik viegli izpildāms, kā sākumā šķita. Fransiska atklāj savām vecākajām māsām, ka gaida bērnu un viņai jāsteidzas ar kāzām.

Otrdiena, 22. novembris

130. sērija

Elisa jūtas vīlusies, kad dons Rikardo paskaidro, ka legalizēt viņu attiecības nebūtu izdevīgi fabrikas dēļ. Sofija un Karloss iesaka Elisai atgriezties pie māsām. Ciemojoties pie baroneses, Diāna mēģina iegūt informāciju par viņas vīru vācu ģenerāli un iesaista savos plānos Salvadoru. Benhaminam noņem pārsējus, bet visiem par lielu vilšanos viņš nav atguvis redzi. 

Trešdiena, 23. novembris

131. sērija

Donja Doloresa paziņo Blankai un Rodolfo, ka ir kļuvusi par “Silvas tekstila” akcionāri. Abi jūtas sašutuši, bet, kad Rodolfo pieprasa paskaidrojumus no Rikardo, viņš piedraud ar nepatīkamām sekām. Uzzinājis par Petras attiecībām ar Bernardo, Benhamins padzen meitu no mājām. Gavrjels uzzina, ka Fransiska gaida bērnu, bet vislielākās nepatikšanas tas sagādā Selijai.

Ceturtdiena, 24. novembris

132. sērija

Fransiskas vaļsirdīgā saruna ar Gavrjelu nedod cerēto rezultātu, un Gavrjels paziņo, ka neatteiksies no sava bērna. Alonso, kuram jādodas uz Londonu, aicina Diānu līdzi un grib pasteidzināt kāzas. Blanka un Kristovals vairs nespēj savaldīt jūtas un metas viens otra apskāvienos. 

Piektdiena, 25. novembris

133. sērija

Māsas iedrošina Diānu doties uz Londonu kopā ar Alonso. Kad Adela un Hermans noliedz savas attiecības, ārsts pieņem lēmumu ievietot Karolīnu psihiatriskajā klīnikā. Apsvēris visus “par” un “pret”, Gavrjels atsakās no gaidāmā bērna un iesaka Fransiskai precēties ar donu Luisu. 

12+