21. novembris, otrdiena

3898. sērija

Konstance izstāsta Džozijai, ka Pauls viņu ir pametis, un vaino Džoziju notikušajā; Džozija uzmeklē Paulu un prasa paskaidrojumu. Pauls nedomā padoties, viņš nosūta Džozijai sarkanas rozes, kas nonāk pie Leona. Konstance nolemj atgūt Paulu un lūdz doties prom kopā ar viņu; Pauls kategoriski atsakās, Konstance sadusmojas un atzīstas, ka nolīga Tatjanu Flerki. Markuss nogaida Roberta un Andrē nākamo strīdu un izsaka Robertam vilinošu piedāvājumu; Roberts sāk aizdomāties par austrumu spārna pārdošanu.

22. novembris, trešdiena

3899. sērija

Vanesa nolemj iemācīt Karolīnai kāzu valsi, lai pāri kāzās varētu parādīt viesiem skaistu deju; Vanesa iesaka doties vingrināties uz kalnu namiņu, kur abas aizvada skaistu vakaru. Pauls ir šokā par Konstances rīcību un vēlas uzreiz izstāstīt Džozijai patiesību, Ēriks iesaka viņam nogaidīt. Konstance atvadās no "Firstenhofas" un aizbrauc uz Londonu. Roberts neuzticas Markusam un Aleksandrai, viņš noraida abu piedāvājumu. Mihaelam izdodas pierunāt Robertu uz atklātu sarunu, Roberts atklāj patieso iemeslu, kāpēc izšķīrās no Lijas.

23. novembris, ceturtdiena

3900. sērija

Pauls aizmirst pateikt Verneram, ka paliek "Firstenhofā", Verners noslēdz jaunu dzīvokļa īres līgumu ar Leonu; Leons piedāvā Paulam dzīvot kopā. Leons saprot, ka Paula lēmums ietekmēs viņa attiecības ar Džoziju, tomēr nolemj viņai izstāstīt par Konstances intrigu. Karolīna saprot, ka viņai pret Vanesu radušās dziļākas jūtas, viņa sāk izvairīties no Vanesas, Vanesa neko nenojauš un vēlas uzzināt Karolīnas pēkšņā atturīguma iemeslu. Andrē nav sajūsmā par Roberta priekšlikumu vadīt "Firstenhofā" virtuvi abiem kopā, tomēr piekrīt. Markuss un Aleksandra pastaigas laikā iepazīstas ar Alfonsu, viņš ielūdz abus vakariņās.