21. novembris, otrdiena

385. sērija

Pēc sarunas ar advokātu Salvadors paziņo Diānai, ka viņiem jāmēģina salīgt mieru un atkal dzīvot laulībā, lai vairotu izredzes iegūt Euhēnijas aizgādību. Taču Diāna nav gatava piekāpties un uzskata, ka Salvadors izmanto bērnu kā ieganstu. Selija uzdodas par Velasko līgavu un mēģina atgūt darbu skolā. Tikmēr Aurora pamazām kļūst greizsirdīga mīļotās sievietes gaidāmo kāzu dēļ. Rosalija mēģina izjaukt Elpīdijas attiecības ar Raimundo.

22. novembris, trešdiena

386. sērija

Marina nobēdzina Kristovala pētījumu rezultātus un ar savām intrigām sagādā nepatikšanas Inesei. Blanka lūdz Gavrjelam finansiālu atbalstu žēlsirdīgo māsu projektam, bet viņš nav gatavs to sniegt, kamēr māsas Silvas nav salīgušas mieru ar Soledadi. Salvadors mēģina mierīgā ceļā atrisināt konfliktu par Euhēnijas aprūpi un uzaicina Antoniju uz sarunu Sociālajā klubā, taču viņas vietā ierodas Gavrjels.

23. novembris, ceturtdiena

387. sērija

Blanka pieprasa no Rodolfo, lai viņš slēptu savas attiecības ar mīļāko, bet, kad Rodolfo to neņem galvā, viņa nolemj runāt ar pašu Kačeteru. Auroru arvien vairāk satrauc Selijas gaidāmās kāzas, un, izdzirdot, kur jaunais pāris pēc laulībām grasās dzīvot, viņa izvirza Velasko ultimātu. Blanka mēģina ieskaidrot Diānai, ka, lai atgūtu Euhēniju, viņai jāizdara pakalpojums Gavrjelam un jāpiedod Soledadei.

24. novembris, piektdiena

388. sērija

Blankai izdodas iegāzt Kačeteru, un policija viņu arestē par zādzību. Kamēr Antonijas nav kafejnīcā, Diāna aizved prom mazo Euhēniju. Salvadors pierunā Antoniju neziņot policijai par bērna nolaupīšanu un mēģina pārliecināt Diānu atdot Euhēniju ar labu. Soledade pārliecina Gavrjelu, lai viņš ļauj viņai pārvaldīt ziedojumus, ko saņems Blankas labdarības projekts.