• Pirmdiena, 2019. gada 24. jūnijs
  • Vārda diena: Jānis
  • Rīgā +20.6°C, ZR vējš 0.9m/s, 771mm Hg, 58%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Kriptovalūtas drudzis»

Aizliegtais paņēmiens

Bitkoini, Litekoini, Dash, Monero, - nākotnes nauda vai ātras peļņas sērga, kas pārņēmusi pasauli un arī Latviju? Solītie procenti lielāki nekā savulaik Bankā Baltija... Kas ir maineri, kāpēc cilvēki piekrauj dzīvokļus pilnus ar datoriem? Operācija «Kriptovalūtas drudzis». Ieguvumi un riski.

Komentāri (6)

Imants Liepins
Ja kāds vēlas nodarboties ar kriptovalūtām ir jāprot vai jāiemācās atšķirt graudus no pelavām, jo vienmēr būs negodīgi darboņi, kuri centīsies kopēt labas lietas. Ja kāds nopērk veikalā saskābušu pienu, tas vēl nenozīmē, ka piens kā produkts ir kaitīgs. Par maciņu drošību! Izskatās, ka FKTK un Finanšu ministrijas pārstāvēm nav sajēgas par Blockchain tehnoloģijas drošības sistēmām. Arī virtuālajiem maciņiem ir iespējams atjaunot piekļuvi pat ja ir pazaudētas paroles, turklāt šobrīd pastāv tā sauktie aukstie maciņi, kuriem netiek klāt pat hakeri. Arī pret virtuālās naudas maciņiem ir jāizturas tik pat rūpīgi, kā pret savu bankas konta drošību vai naudas maku, kurā ir papīra nauda. Ja mētāsiet paroles kur pagadās, kādā brīdī, jūs aptīrīs.
Henrijs Eglītis
Prieks redzēt, kad sabiedrību sasniedz šāda tipa informācīja, lai gan sagaidīju, kad tiks arī minēta informācīja no VID kādu pozīciju / pieeju viņi piekopj šai jautājumā, jo tomēr tas viss darbojas jau kuro gadu. Katrā ziņā šī tehnoloģīja ir uz palikšanu un valstij ir jāizstrādā kāda pieeja, bet ieteiktu ņemt vērā, kad ar "reketu", kā to var izdarīt slēdzot banku kontus šajā gadījumā netiks sveikā. Kas pirmo reizi saskarās ar šāda tipa informācīju ieteiktu noskatīties šo video: https://www.youtube.com/watch?v=FkhUn7nh33Q
IgorsLat
njaa..:) kā kriptotreiderim bija interesānti paklausīties kas notiek Latvijā
Einaars
Negaidīju, ka raidījums būs tik labi nostrādāts, malači! Pārsteidza arī, ka komercbanku un LB pārstāvji izprot kriptovalūtu principus un spējīgi par tiem runāt.
mans ļoti svarīgais viedoklis- vairāk informācijas ir jāsniedz par riskiem, lai potenciālajiem kriptovalūtu pircējiem neienāktu prātā ņemt kredītu, lai to iegādātos.
Gaidām FM regulējumu, jo tikai tas pašlaik bremzē visus saistītos procesus.
KarlisAncans
Bišk lobojums, steam arī jau vairāk kā mēnesi BitCoin nepieņem.

https://steamcommunity.com/games/593110/a nnouncements/detail/1464096684955433613
cukurdupsis01
andris gan jau vairs uz ielas neradas. bitconnect pirms nedelas nospraga, un visa nauda pazuda.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Intervija ar Ievu Jaunzemi (VID) un Kristīni Rožkalni (Kinfield)

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens 6

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

3. jūnija «Aizliegtais paņēmiens»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ceļš uz centru»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ceļš uz centru»

Aizliegtais paņēmiens