FIBA čempionu līga sievietēm. "TTT Rīga" - Mersinas "Čukurova"

Eirolīgas regulārās sezonās izskaņā «TTT Rīga» joprojām saglabā iespēju kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Tāpēc atlikušās četras spēles Mārtiņa Zībarta trenētajai komandai ir patiesi svarīgas. Šī vakara pretinieces – Mersinas «Čukurova» no Turcijas ir tiešās konkurentes. Zaudējums šovakar praktiski izdzēstu rīdzinieču cerības par vietu top 6.

Sākot ar pirmo ceturtdaļu, «TTT Rīga» demonstrēja augstvērtīgu sniegumu. Marina Meibrija bija neapturama no spēles sākuma. Tas rezultējās ar 10:1 izrāvienu. «Čukurovas» basketbolistes uz brīdi apstādināja «TTT Rīga» uzņemto tempu. Tomēr otrajā puslaikā rīdzinieču disciplinētā spēle aizsardzībā un galvenokārt Marinas Meibrijas sniegumus izšķīra spēles likteni.

Intervija - Kitija Laksa, «TTT Rīga» uzbrucēja

Uzvara pret «Čukurova» ļauj «TTT Rīga» pakāpties uz augstāku vietu A grupā. Nākamā spēle 28. janvārī izbraukumā pret Jekaterinburgas «UGMK».