12. sērija

Lauris pārmet Anetei, ka viņas dēļ tiek apdraudēti nevainīgi cilvēki. Rūta tiek uzņemta Krūmiņu ģimenē, tomēr viņai nepatīk veids, kā tas notiek. Diāna mēģina izprovocēt Ralfu uz tuvību un nesaprot viņa noraidošo attieksmi. Niks piedāvā Ralfam regulāru sadarbību ar žurnālu “Viņš+Viņa”. Anete sāk saņemt nepatīkamas īsziņas. Ralfs uzaicina Samantu pie sevis uz studiju, un Samanta cer pavadīt nakti kopā ar viņu.

13. sērija.

Anetei turpina pienākt draudu īsziņas. Samanta izsaka aizdomas, ka Aneti terorizē Laura šķirtā sieva Kristīne. Rūta mēģina piesegt Laura dzeršanu. Kristīne uzzina, ka Laurim ir jauna mīļākā, un sadusmojas. Dāvids iesaistās senioru derībās un nodarbojas ar sabotāžu. Anete uzbrūk Kristīnei un mēģina viņu piespiest atzīties izdarītajos noziegumos. Spēlē iesaistās jauns dalībnieks Zigis un atklāj, kurš pasūtījis Ulda un Anetes slepkavību.

14. sērija.

Anete uzzina, kāda summa ir apsolīta par viņas nogalināšanu. Zurabs un Pēteris ir sašutuši par Dāvida nodevību un mēģina izdomāt, kā glābt situāciju. Emīlija un Veronika apvieno spēkus, lai uzvarētu derībās. Ralfa fotostudija kļūst par vienīgo vietu, kur Anete jūtas droši un nebaidās par savu dzīvību. Zigis ievāc informāciju un izsaka Anetei bīstamu piedāvājumu. Ralfa studijā pēkšņi pazūd elektrība.