• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +4 °C, D/DR vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

«Alpu dakteris 12» 8. - 12. sērija

Alpu dakteris

Pirmdiena, 22. februāris

8. sērija

Nesaskaņas. 2. daļa

Konservatorijā ir plānots koncerts, kurā Štefijai bija paredzēts uzstāties duetā ar Jonasu. Veselības dēļ Štefija nevar to darīt. Jonass nevēlas uzstāties bez draudzenes, bet profesore cenšas viņu pierunāt. Štefijai aizvien vairāk tirpst rokas, kā arī sāk tirpt kājas. Mārtins viņai diagnosticē neārstējamu nervu slimību, kuras dēļ vēlāk var rasties problēmas ar sīko motoriku. Vai vijolniece varēs turpināt karjeru?
Banka paziņo, ka ir mainīti kredīta nosacījumi, kurus Grūberiem būtu grūti izpildīt. Zuzanne palīdz Ludvigam pagatavot vakariņas, bet Lilī iesaka Līzbetei, kādu kleitu izvēlēties. Vera ar Aleksandru gatavojas kāzām. Hanss izsaka piedāvājumu saimniecību pārdot.

Otrdiena, 23. februāris

9. sērija

Visa dzīve. 1. daļa

Hanss ir pārliecināts, ka Grūberu piena biznesam nav nākotnes, un pats savu nākotni saista tikai ar Zuzanni un Sofiju. Mārtins mēģina saukt brāli pie prāta, norādot uz iespējamiem riskiem, kas rastos, visu liekot uz vienu kārti un pārdodot ģimenes saimniecību. Mārtina klīnikā tiek nogādāts šķietami demences mocītais ceļojumu grāmatu autors Arno Mozbahs, kurš neatceras pat savu vārdu, bet katrā ziņā grib doties uz staciju, lai satiktu kādu Katrīnu. Mārtinam izdodas uzmeklēt šo sievieti, bet viņa jau vairāk nekā 30 gadus neesot neko dzirdējusi par Arno. Kāda ir viņu saistība, un kāpēc Arno ir aizmirsis visu citu, bet atcerējies tieši par Katrīnu?

Trešdiena, 24. februāris

10. sērija

Visa dzīve. 2. daļa

Zuzanne uzzina par Hansa plānu pārdot saimniecību, lai sadalītu naudu ģimenes locekļu starpā un uzsāktu jaunu dzīvi. Viņai tā nešķiet laba doma, turklāt Hanss to pagaidām ir pavēstījis tikai Mārtinam. Ko par šo ideju teiks Līzbete, Lilī un Ludvigs? Savukārt Arno ar Katrīnu ir nolēmuši atgūt zaudēto laiku un doties ceļojumā uz Madagaskaru. Tas gan nebūs iespējams, ja apstiprināsies Mārtina un Aleksandra aizdomas, ka pagaidām īslaicīgo atmiņas zudumu ir izraisījusi strauji progresējoša demence. Tomēr Arno vēlas noklusēt Katrīnai šo diagnozi, cik ilgi vien iespējams, lai izbaudītu laiku ar atgūto jaunības mīlestību.

Ceturtdiena, 25. februāris

11. sērija

Vilku laiks. 1. daļa

Jaunajām vēsmām, ko jaunā Linna Kempere ienes Mārtina Grūbera praksē, ir redzamas sekas. Prakse iegūst jaunu spozmi, un Romāna dzīvoklis ir atjaunots. Mārtins ļauj tur uz laiku pārcelties savai bijušajai draudzenei Annai, lai gan viņš zina, ka Franciskai tas nepatīk. Mārtina pacienta Mario Angerera dzīve varētu būt ideāla. Viņš dzīvo kopā ar savu sievu Šarloti un kopīgo meitu Zelmu. Viņi ir laimīga ģimene. Bet laime nav ideāla, jo Mario ir smagi slims. Viņš jau kādu laiku cieš no autoimūnas slimības, un nu Mārtins viņam paziņo, ka jaunākās analīzes neliecina par neko labu. Zāles, ko viņš kādu laiku lieto, vairs nepalīdz. Mario drīz mirs. Viņu var glābt tikai cilmes šūnu transplantācija, tomēr viņa retās asinsgrupas dēļ ir ļoti grūti atrast donoru, turklāt laika nav daudz.

Piektdiena, 26. februāris

12. sērija

Vilku laiks. 2. daļa

Aitkopim Mario pieder maza bioloģiskā saimniecība. Kādu nakti vilks saplosa vairākus lopus. Mario jau sen brīdināja nacionālā parka vadītāju Filipu Meiksneru par vilkiem un nu grib saukt viņu pie atbildības. Tomēr nejauši viņš uzzina, ka ir vēl viens iemesls dusmoties uz Filipu Meiksneru – viņam ir romāns ar Šarloti. Dusmu pārņemts un, aizmirstot par fiziskajiem ierobežojumiem, Mario uzbrūk savam pretiniekam. Kautiņā viņi viens otru savaino un ar ievainojumiem nonāk Mārtina praksē. Viņus izmeklējot, Mārtins Grūbers atklāj ko neparastu. Parādās iespēja Mario izārstēt, bet Mario, Šarlotei un Filipam būtu jāpieņem grūts lēmums. Grūberu sētā aizvien valda nesaticība. Hanss ir nolēmis saimniecību pārdot. Viņi ar Zuzanni atkal satuvinās un nolemj turpmāk mazo Sofiju audzināt kopā. Lilī un Mārtins uztraucas par savām mājām un Hansa lēmumu uzskata par ļoti egoistisku. Tikai Līzbete neizpauž savu viedokli. Viņai ir pavisam citi plāni – ar Ludvigu.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Alpu dakteris 12» 3. - 7. sērija

Alpu dakteris
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Alpu dakteris 12» 1. - 2. sērija

Alpu dakteris
Anotācija

«Alpu dakteris 11» 12. - 14. sērija

Alpu dakteris