• Svētdiena, 2021. gada 11. aprīlis
  • Vārda diena: Hermanis, Vilmārs
  • Rīgā skaidrs, +12 °C, A vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Vilis Vītols

1:1

«Krāpieties vien tālāk, nemaksājiet nodokļus un jums par to nekas nedraud,» - tā vēl nesen kādā intervijā, novērtējot valdības politiku pret tiem, kas krāpjas, teica mūsu raidījuma viesis. Vai pēdējā laika notikumi Valsts Ieņēmuma dienestā liecina par šīs politikas maiņu un kādai tai ir jābūt? Arī par politkorektajiem eiropiešiem diskutēs uzņēmējs un mecenāts Vilis Vītols.

Komentāri (9)

Silva Gavare
Vērts dzirdēt un padomāt! Tik patīkami dzirdēt, ka lietas nosauc īstajos vērdos. Paldies!
Crakoid Cr
Bet bija jau arī pareizs domu gājiens, tikai neizskatās ka LV tas tuvākajā laikā būtu iespējams, neapliekamo minumumu vajadzētu ~ 6000 EUR gadā ( vismaz) un tad pārējam varam lēnām krāmēt virsū progresīvo nodokli. Tas pats ar īpašumu, vienīgajam dzīvoklim, vai mājai - likmei jābūt tuvu 0, kad jau ir 2-3-4 -ntie, tad attiecīgi arī var līkt kaut līdz 10-15% gadā, ja jau tik vareni ir, ka varam atļauties.
Crakoid Cr
Visu cieņu pret kunga solīdo vecumu un labajiem darbiem un cēlajiem nodomiem, bet attiecībā uz realitāti ( nodokļu un VID jautājumā), kungs neizsakās īpaši precīzi, kā jau pats atzinās tad ar šo lietu īsti nesaskaras, jo pats šos jautājumus personīgi nekārto.
Dividendēs maksātai algai jau kādu laiku ienākuma nodoklis ir tāds pats kā parastais iedzīvotāju ienākuma nodoklis, jo ir jānomaksā 15% UIN un pie dividenžu izmaksas vēl 10%, tātad kopā 25%.
Par attiecībām ar VID un teiksim darba inspekciju - to var izjust un saprast tikai ja tieši ar to saskaras aci pret aci - tie jautājumi un prasības ir maigi izsakoties absurdi un strādāt traucējoši.
Vēl viena lieta , ko mūsu mīļajā valstī nesaprot vai negrib saprast, ja būs nabagi uzņēmēji, nekādi nevarēs būt bagāti strādājošie -- nevajag atņemt bitēm pēdējo medu. Nu , protams, jāseko līdzi samērībai, bet kompetentu cilvēku, kas spēj izvērtēt ,kad tas ir samērīgi, kad nav , diemžēl mums nav. Ja uzrāda, ka neko nepelna bet ir 20 īpašumi pa
Andis Alksniņš
Vītola kungs, varas un aizsardzības funkcijas centralizācija ir nagla brīva cilvēka zārkā!
Tāpēc jau Eiropā spridzina, lai būtu iemesls mainīt likumus un tauta pret tiem neiebilstu! Normālā veidā tos neieviest! Protams, mēdiji savu propagandu dara godam!
Gita Morris Vāgenheima
Nu, ja tik saharīnsaldi prot lišķēt ["Dombrovskim vajadzēja būt Junkera vietā"], tad nav brīnums, ka korumpētajā Venecuēlā bez visas kukuļošanas varēja tikt pie ienesīgiem daudzstāvnamu būvkontraktiem!...
Jānis Grasis
Viens no politiskajai elitei pietuvinātajiem cilvēkiem, kas tiešām ir goda vīrs un domā valstiski.
Dzintra Kraujiņa
Mēs esam bagāta tauta,jo mums ir tāda personība kā Vilis Vītols.
Zigurds Eicēns
Laba intervija ar cilvēku, kurš zina un saprot :)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Tālis Linkaits

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Gints Zelmenis

1:1