• Ceturtdiena, 2020. gada 2. aprīlis
  • Vārda diena: Irmgarde, Daiva
  • Rīgā +6.0°C, D vējš 4.5m/s, 745mm Hg, 73%
LSM Bērnistaba

#paliecmājās ar «Teātri.zip»: īpašā izrāžu izlase LTV1 un LTV7

Teātris.zip

Domājot par teātra skatītājiem, kuriem šobrīd nav iespēju baudīt izrādes klātienē, īpašā plānojuma ietvaros sestdienās un svētdienās LTV1 būs vērojama raidījuma «Teātris.zip» izlase – ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ierakstītās Latvijas teātru izrādes. Pēc pārraides LTV1 izrādes varēs vēl 7 dienas skatīties Internetā - «Teātris.zip» lapā.

 

22. martā plkst. 13.55 būs vērojams Nacionālā teātra izrādes «Leo. Pēdējā bohēma» ieraksts. Tas ir Raimonda Paula, Ingas Ābeles un Liānas Langas radīts muzikāls stāsts ar paša Maestro līdzdalību par viņa bohēmiskās jaunības draugu - gleznotāju Leo Kokli. To iestudējis režisors Edmunds Freibergs, galvenajās lomās - Mārtiņš Egliens un Dita Lūriņa. 

Savukārt nākamajās nedēļās – svētdienās plkst. 13.55 – redzēsim Dailes teātra izrādi ar stāstu par iekāri un krāpšanu, kas bija Intara Rešetina debija režijā - «Nakts vēl nav galā» (29. martā), un nesen mūžībā aizgājušā Nacionālā teātra režisora Mihaila Kublinska raksturkomēdiju «Mīli manu sievu» (skumjās ziņas dēļ režisora piemiņai pret to mainīta Blaumaņa «Raudupiete», ko Valmieras teātrī iestudējis Elmārs Seņkovs).

Savukārt no 28. marta sestdienās LTV7 plkst. 13.40 būs vērojamas bērnu izrādes. Kā pirmā – Dailes teātra slavenā «Vārnu ielas republika» par to, ka arī bērni var un prot apvienoties un iestāties pret netaisnību. 

Kā ierasts, vienmēr un jebkurā laikā «Teātris.zip» mājaslapā ir pieejama arī īpašā izrāžu izlase. Tajā izrādes ir pieejamas neierobežotu laiku, atšķirībā no jau ierastās iespējas ēterā redzētās izrādes skatīties nedēļu. Raidījumu cikla «Teātris.zip» arhīvu aicinām skatīties raidījuma mājaslapā.

Raidījumu ciklu atbalsta

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!