• Ceturtdiena, 2020. gada 2. aprīlis
  • Vārda diena: Irmgarde, Daiva
  • Rīgā +6.4°C, D vējš 5.4m/s, 744mm Hg, 71%
LSM Bērnistaba

«Teātris.zip» piedāvā: «Leo. Pēdējā bohēma». Nacionālā teātra izrāde

Teātris.zip

Svētdien, 22. martā, plkst. 13.55 LTV1 būs iespēja noskatīties skatītāju iemīļoto Latvijas Nacionālā teātra izrādi «Leo. Pēdējā bohēma».

Ievērojamais latviešu gleznotājs Leo Kokle reiz, tālajos sešdesmitajos, uzgleznoja sava drauga, jaunā, talantīgā mūziķa Raimonda Paula portretu. Pienācis laiks «parāda» atdošanai, un Raimonds Pauls mūzikā ir «uzgleznojis» Leo.

Būdams kuprītis un zinādams, ka mūžs nebūs garš, Leo dzīvi svinēja, aizraudams sev līdzi veselos un kļūdams par Rīgas mākslinieku bohēmas dvēseli, kura durvis atvērtas visiem, kam māksla ir dzīvesveids un riebj pelēkā ikdiena aiz loga. Kaut arī liktenis Leo atņēma staltu augumu, tomēr dāvāja ne tikai talantu, bet arī mīlestību, ģimeni, draugus un panākumus. Apbalvojums - 2010./2011. gada sasniegumi muzikālajā izrādē – Raimonds Pauls!

Izrādes «Leo. Pēdējā bohēma» režisors - Edmunds Freibergs. Maestro lomā - Raimonds Pauls.

Izrādes ieraksts veikts projekta «Teātris.zip» ietvaros ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu. Izrādi pēc tās demonstrēšanas LTV būs iespēja noskatīties «Teātra.zip» mājaslapā vēl septiņas dienas.

Raidījumu ciklu atbalsta

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!