• Trešdiena, 2019. gada 21. augusts
  • Vārda diena: Linda, Janīna
  • Rīgā +16.1°C, Z vējš 0m/s, 766mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 870. - 874. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 22. aprīlis

870. sērija

Ksenija  nolikta izvēles priekšā: vai nu atriebties Kristofam vai atgūt dēlu mīlestību; Roberts neļauj izdarīt viņai pārsteidzīgu soli. Nataša ir dusmīga uz Mihaelu un tur vīru aizdomās par sevis izķēmošanu. Lai uzlabotu noskaņojumu viesnīcā, Boriss nolemj sarīkot darbiniekiem biljarda turnīru ar balvu uzvarētāju pārim.

Otrdiena, 23. aprīlis

871. sērija

Boriss ir iemīlējies flirtu trenerī Alehandro, Tīna iedrošina viņu atzīties savās jūtās. Ksenija pieprasa no Kristofa sev skaistumkopšanas salonu un vēl desmit procentus «Firstenhofas» akciju, Kristofs ir spiests atcelt kāzu ceļojumu, Alīsijai sāk rasties aizdomas. Andrē ir nolēmis iegūt turnīra balvu un dara visu, lai iegūtu sev izdevīgākus nosacījumus.

 

Trešdiena, 24. aprīlis

872. sērija

Viktors un Alīsija pamana, ka Kristofs un Ksenija pavada daudz laika kopā un nolemj, ka Kristofs uzsācis dēku ar Kseniju, Alīsija kļūst greizsirdīga. Boriss atzīstas Alehandro, ka ir gejs un cer uz tuvākām attiecībām. Andrē iezīmē izlozes lapiņas, lai tiktu vienā komandā ar Meliju, bet saņem pēc nopelniem. 

Ceturtdiena, 25. aprīlis

873. sērija

Boris piedzīvo rūgtu vilšanos, Alehandro sāk viņu šantažēt. Ksenija gatavojas atvērt «Firstenhofā» savu salonu, Džesika piesakās pie viņas darbā par kosmētiķi. Kristofs cenšas izdarīt visu, lai Alīsija neatklāj patiesību par viņa vienošanos ar Kseniju. Romija izkrīt eksāmenā, Pauls nolemj viņu iepriecināt un sarīko ballīti, kas izraisa nopietnas sekas visiem. Andrē krāpšanās izgāžas, viņš tiek vienā pārī ar Natašu.

Piektdiena, 26. aprīlis

874. sērija

Romija un Pauls cenšas labot situāciju pēc ballītes un samelo mācītājam, ka ir saderināts pāris. Tīna vēlas palīdzēt Nilam, abi dodas pielabināties mācītājam viņa rīkotajā pārgājienā. Boriss baidās, ka Kristofs uzzinās patiesību par viņa orientāciju un lūdz Alīsijai aizdot naudu; Ksenija pamana, ka Alehandro šantažē Borisu. Džesika piedāvā Kristofam izspiegot Kseniju. 


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (7+)

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (7+)

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis