Latvijas telpu futbola Virslīgas 1. finālspēle "Riga FC" - "RFS Futsal"

Sākusies finālsērija cīņā par titulu telpu futbolā. Salaspilī pirmajā spēlē "Riga FC" ar 4-3 dramatiskā cīņā pārspēja "RFS Futsal". Par to plašāk Normunds Melderis.

Šodien ar pirmo spēli Salaspilī sākās zelta finālsērija Latvijas telpu futbola Virslīgā starp «Riga FC» un «RFS Futsal» komandām. Cīnā izvērtās par īstu drāmu. Pirmajā puslaikā, kad ritēja līdzīga spēle, vispirms Andžejs Mickevičs panāca 1-0 «Riga FC» labā, bet tad «RFS Futsal» spēlētājs Andrejs Baklanovs rezultātu izlīdzināja. Puslaika beigās labs soda sitiena padevās Artūram Strazdiņam un ar 2-1 vadībā atkal «Riga FC» komanda.

Otrajā puslaikā veiksmīgi darbojās Vlads Rimkus un Rīgas klubs jau ieguva divu vārtu pārsvaru. Tad iniciatīva pilnībā pārgāja «RFS Futsal» pusē. Viņi visu laiku uzbruku, taču ilgi nesanāca atslēgt pretinieku vārtus. Beidzot pēc reida Baklanovam tas izdevās. Tad pēc «Riga FC» kluba saspēles kļūdas sekoja kuriozā veidā Aleksandra Kuļešova vārtu guvums, un uz tablo jau neizšķirts 3-3. Likās, ka pamatlaiks tā arī beigsies. Tomēr 30 sekundes pirms spēles beigām «RFS Futsal» spēlētāji nogulēja pie tālā vārtu staba Maksimu Seņu un viņš guva ceturtos vārtus «Riga FC» vienībai. «RFS Futsal» atspēlēties vairs laika nebija, un laimīgu uzvaru ar 4-3 svinēja «Riga FC» futbolisti.

Intervija - Maksims Seņs, “Riga FC” kapteinis

Līdz ar to zelta sērijā līdz 3 uzvarām ar 1-0 vadībā atrodas «Riga FC». Otrā sērijas spēle notiks pēc nedēļas Rīgā.