Latvijas handbola virslīga. Cīņa par bronzu "REIR Dobele" – "Stopiņu PHK"

Cīņā par bronzu starp “REIR Dobele” – Stopiņu PHK handbolistēm otrās spēles liktenis tika izšķirts jau pirmajā puslaikā. Gados jaunākās dobelnieces turēja augstu spēles tempu, ko veicināja spēlētāju maiņas, kamēr viešņām īsti pretlīdzekļu tam neatradās. Pēc 30 minūtēm 21-11 par labu “Dobelei”. Pēc pārtraukuma viss turpinājās tādā pat garā. Savu artavu pārsvara audzēšanā deva mājinieču vārtsardze Laura Hansone, kas atvairīja nevienu vien Stopiņu handbolistu metienu. Tas viss veicināja to, ka “REIR” pārsvars sasniedza 18 vārtus. Spēles gala iznākums 39-22 “Dobeles labā. Tādējādi uzvara sērijā ar 2-0 un godam nopelnītas bronzas medaļas.

Intervija - Laura Hansone, “REIR Dobele” vārtsardze

Tagad atliek vien noskaidrot zelta medaļu likteni, kas izšķirsies LSPA un “Latgols” duelī. Pagaidām ar 1-0 vadībā ir studentes.