Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm Latvija - Slovēnija

Pēdējais ģenerālmēģinājums pirms Eiropas čempionāta finālturnīra sanāca itin pieklājīgs. Lai arī slovēnietes noteikti nevar pieskaitīt pie Eiropa grandiem, tomēr šodien viņas mūsējām bija ļoti piemērots pretinieks pirms tik liela foruma. Jāatzīst, ka slovēnietes lielāko spēles daļu atradās nelielā vadībā. Ar atsevišķiem pārtraukumiem, kad priekšgalā bija arī Latvijas basketbolistes. Tā tas notika gandrīz katrā no ceturtdaļām, kas nozīmēja, ka spēles liktenis galīgi nebija skaidrs. Vienīgais izņēmums bija pēdējā ceturtdaļa, kura sakās ar mīnus 5 Latvijai. Tajā pašā laikā mūsējās vairākas reizes atpalicību samazināja līdz vienam punktam. Tomēr šis «mazliet» tā arī palika nesasniegts. Spēles galotnē Latvijas izlase varēja panākt neizšķirtu un papildlaiku, taču pietrūka precizitātes. Līdz ar to zaudējums Slovēnijas valstsvienībai ar 79-80. Latvijas izlase visvairāk 26 punktus guva Karlīne Pilābere, bet 19 punkti Elīnas Dikaioulaku kontā.