• Sestdiena, 2020. gada 11. jūlijs
  • Vārda diena: Svens, Leonora
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 22. jūnijs

V.I.P.

Pirms saudzīgi ļauties vasaras skaļāko svētku rituāliem, Uģis Joksts piedāvā erudīcijas dueli starp divām komandām un četriem dalībniekiem. Spēle būs nopietna, katrai komandai nāksies atcerēties pa kādam Līgo svētku rituālam, tomēr jautājumi būs arī par Eiropas pilsētām, mērvienībām, anatomiju un rokmūzikas vēsturi. Šis raidījums tika ierakstīts maija izskaņā, tādēļ studijā joprojām ir komandas ar diviem dalībniekiem.

Dalībnieki:

Kārlis Arājs, komandas kapteinis, tieslietu žurnālists, brīvajos brīžos labprāt spēlē prāta spēles, ir aizrāvies ar mūzikas zināšanu spēli «Melomaniaki».  Patīk arī datorspēles, sports, un ļoti cer uz jautājumiem par vēsturi un NHL.

Raimonda Arāja, kapteiņa dzīvesbiedre. Ieguvusi juristes izglītību, bet šobrīd tulko un iespēju robežās vada ekskursijas. Ceļo, mācās valodas, lasa, reizēm ko uzraksta, patīk koncerti, festivāli, gaida, kad tas viss atgriezīsies.


Ģirts Gornostajs, komandas kapteinis, aizrauj video, patīk filmēt, montēt, tāpēc bieži līdzi ir kamera. Dzimtā pilsēta ir Rēzekne, lepns latgalietis, kurš gan atzīst, ka latgaliešu valodu pilnībā neprot. Patīk aktīvs dzīvesveids, brauc ar velosipēdu, uzspēlē basketbolu, seko līdzi aktuālākajam sportā.

Ivo Zemturis, kapteiņa kolēģis. Piedalās dažādās skriešanas sacensībās gan Latvijā, gan ārzemēs, tāpēc aktīvi trenējas garo distanču skriešanā. Klausās jaudīgu mūziku. Ir ļoti apņēmīgs un jautrs kolēģis. Patīk vēsture un basketbols, ir erudīts daudzās jomās.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.