Publikai atver itāļu futūrista krāšņo dzīvokli

Sporta pasaules lielākais un svarīgākais notikums – FIFA Pasaules kausa finālturnīrs tuvojas noslēgumam. Ir aizvadītas jau 60 spēles un atlikušas tikai pusfināla cīņas, spēle par trešo vietu un finālspēle. LTV7 un sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv būs vērojamas tiešraides no visām šīm spēlēm.

Šogad FIFA Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā daļa favorītu izkrituši vēl pirms pusfināla, tādēļ pārsteigumi arī uz fināla sliekšņa ir pavisam iespējami. Pirmo pusfinālu LTV7 ēterā un sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv tiešraidē no Saktpēterburgas skatieties jau šovakar, 10. jūlijā, plkst. 21.00. Francijai, kas vienu reizi – tieši pirms 20 gadiem – ir uzvarējusi FIFA Pasaules kausa izcīņā un kas savā ceturtdaļfinālā apspēlēja Urugvajas izlasi, būs jācīnās ar Beļģijas valstsvienību. Beļģi ir viens no pusfināla pārsteigumiem – ceturtdaļfinālā viņi ar 2:1 apspēlēja pieckārtējo čempioni Brazīliju. Beļģi tikai vienu reizi vēsturē ir spēlējuši pusfinālā – 1986. gadā.

Otra pusfināla cīņa – starp Horvātijas un  Anglijas izlasēm – tiešraidē no milzīgā Lužņiku stadiona Maskavā – rītvakar, 11. jūlijā, plkst. 21.00 LTV7 un REPLAY.lv. Horvāti pusfinālā iekļuva, pateicoties dramatiskai uzvarai pār mājiniekiem – Krievijas valstsvienību – ceturtdaļfinālā. Tas horvātiem izdevās tikai ar 11 metru sitienu sēriju. Pēc pagarinājuma rezultāts bija 2:2, bet 11 metru sitienu sērijā horvāti uzvarēja ar 4:3, tādējādi apstādinot Krieviju, kas ceturtdaļfinālā spēlēja pirmo reizi vēsturē. Savukārt angļi pusfinālā iekļuvuši pirmo reizi kopš 1990. gada. Anglijas izlase pārliecinošā cīņā ceturtdaļfinālā uzvarēja Zviedriju.

Pusfināla spēļu zaudētāji tiksies spēlē par trešo vietu. To tiešraidē no Sanktpēterburgas būs iespējams vērot 14. jūnijā, plkst. 16.45 LTV7 un REPLAY.lv. Savukārt FIFA Pasaules kausa izcīņas gaidītākais mirklis – finālspēles tiešraide no Maskavas – Lužņiku stadiona – 15. jūlijā, plkst. 21.00, LTV7 un REPLAY.lv.