Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" 4:0 "RFS"

Pirmajā savstarpējā spēlē «Valmiera FC» uzvarēja ar 3-1.

Spēles sākumā pārsvars Valmierai – mājiniekiem daudz standartsituācijas un sitienu. Pēc tam iniciatīvu pārņēma RFS, bet sitienu attiecība 1. puslaikā 6-0 «Valmiera FC» labā.

Pēc pārtraukuma «Valmiera FC» pārbrauca pāri RFS vispirms nopelnīts 11m soda sitiens – to pārliecinoši realizēja kolumbietis Kamilo Mena. Vidzemnieki apgriezienus nenometa – ātrā pretuzbrukumā 2-0 panāca senegālietis Pape Fals. Turpinājumā gruzīns Luka Silagadze realizējot 11m soda sitienu panāca jau 3-0, bet pašā izskaņā ātrā uzbrukumā mača gala rezultātu 4-0 uzstādīja senegālietis Ndojs!

Alvis Jaunzems, “Valmiera FC” pussargs

Šī Jurģa Kalna komandai bija 14 uzvara pēc kārtas. Pateicoties tai «Valmiera FC» no otrajā vietā esošās RFS attālinājusies par 8 punktiem.