• Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
  • Vārda diena: Marta, Dita, Dite
  • Rīgā smidzinošs lietus, +20 °C, A vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

«Projekts: Šķiršanās». Seriāls. 7. - 8. sērija

Projekts: šķiršanās

7. sērija

Jogita lūdz padomu Laurai, kā lai vīram izstāsta grēcīgu noslēpumu. Laura iesaka visu uzrakstīt vēstulē. Tālis uzaicina Aivaru kopā doties medībās. Kaut arī negribīgi, Aivars gatavojas doties uz mežu. Steigā sajaucot kartes un citus papīrus, Tālis paķer arī Jogitas pusrakstīto atzīšanās vēstuli un iemet medību somā.

Jogita paspēj to pateikt Aivaram, kura uzdevums ir vēstuli iznīcināt, pirms Tālis to ir ieraudzījis. Laura nolemj savam bijušajam draugam Robertam parādīt savas jaunības dienu rotu skices. Tikšanās ar galerijas īpašnieku izvēršas mulsinoša. Liepiņi saņem nākamo šķiršanās uzdevumu – pēdējo reizi kopā sajust vienotību. Jogita ir nobriedusi atklātai sarunai par gaidāmo bērnu.

8. sērija

Jogita izstāsta Aivaram, ka atklājusi bērna noslēpumu savam vīram. Abi vainīgie par savu nejaušo sānsoli izstāsta arī Aivara sievai Laurai un lūdz piedošanu. Aivars mēģina uzņemties vainu. Laura dodas pie kaimiņa, mēģina viņam izskaidrot situācijas gaišās puses un mudina domāt racionāli. Tikmēr Liepiņu mājās radies vēl viens pārpratums – Haralda nofilmētās mājas dzīves epizodes ir noplūdušas internetā, un tagad šis šķiršanās stāsts ir kļuvis pieejams daudziem tūkstošiem svešu cilvēku. Psihoterapeits dod nākamo uzdevumu – «Es zvēru ļaut tev aiziet». Rituālam ir jānotiek vietā, kur viņi pirmo reizi satikušies.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Projekts: šķiršanās» Seriāls. 9. - 10.sērija

Projekts: šķiršanās
Anotācija

«Projekts: Šķiršanās». Seriāls 5. - 6. sērija

Projekts: šķiršanās
Anotācija

«Projekts: Šķiršanās». Seriāls 3. - 4. sērija

Projekts: šķiršanās

«Projekts: šķiršanās» Seriāls. 10.sērija 1

Projekts: šķiršanās

«Projekts: šķiršanās» Seriāls. 9.sērija

Projekts: šķiršanās