Pirmdiena, 22. augusts

2. sērija

Premjers ir nobažījies, kad viņa priekšgājēja memuāru jaunākā nodaļa izrādās nekomplimentāra. Lai gan valdība aprobežojas ar teksta pārskatīšanu tikai no nacionālās drošības viedokļa, Hakers vēlas, lai nodaļa vispār netiktu publicēta. Tomēr viņam bija citādas sajūtas par iepriekšējo nodaļu, kas bija diezgan pozitīva un kuru viņš nopludināja. Kad jaunā nodaļa tik un tā tiek nopludināta kopā ar paziņojumu, ka premjerministrs mēģināja panākt, ka to nepublicē, premjerministrs vēlas veikt drošības izmeklēšanu. 

Otrdiena, 23. augusts

3. sērija

Premjerministrs Hakers ir neapmierināts par pārrunām ar frančiem par plānoto Lamanša tuneli. Viņš arī saprot, ka franči izmanto situāciju, mēģinot radīt diplomātisku incidentu, tādējādi gūstot virsroku sarunās. Tā ir dāvana karalienei. Franči uzstāj, ka viņai jādāvina kucēns, taču Lielbritānijas stingrie karantīnas likumi nozīmē, ka tam būs sešus mēnešus jāpaliek karantīnā. Franči piekrīt mainīt dāvanu tikai tad, ja piekāpsies tuneļa jautājumos. Par laimi, situācija Francijas vēstniecības teritorijā sniedz Hakeram negaidītu iespēju.

Trešdiena, 24. augusts

4. sērija

Kad sers Hamfrijs uzzina, ka kādai pilsētas bankai ir nopietnas finansiālas problēmas, viņu uzrunā tās priekšsēdētājs. Viņi piekrīt, ka valdība var palīdzēt, taču apzinās, ka premjerministra izvēle Anglijas Bankas priekšsēdētāja amatam noteiks, cik lielā mērā bankai var palīdzēt. Nolemjot, ka premjerministra izvēlētais kandidāts nav labākā izvēle, sers Hamfrijs nodrošina, ka tiek iecelts kāds, kas ir piemērotāks ikviena vajadzībām. Tomēr pat viņš ir pārsteigts par galarezultātu.

Ceturtdiena, 25. augusts

5. sērija

Premjerministrs ir neapmierināts ar pašvaldību, īpaši ar to, ka piedalās tikai politiskie aktīvisti un izmanto to kā iespēju, lai sagādātu nepatikšanas centrālajai valdībai. Kā piemēru var minēt Agnesi Mūrhausu, vietējās padomes locekli, kura ir bijusi īpaši kaitinoša valdībai. Pat sers Hamfrijs nespēj viņu pārliecināt beigt graut vietējo policiju, kuru viņa vēlas padarīt par līdzekli revolūcijas izraisīšanai. Sers Hamfrijs un Mūrhausa vienojas par pamieru un nostājas pret premjerministru, lai viņš neietekmētu parlamentu.

12+