Pirmdiena, 22. augusts

7. sērija

Ezerā atrod noslīkušo Ričardu Hārtliju. Viņš bija viens no karaliskā airēšanas kluba airētājiem, pretendents uz dalību olimpiādē, turklāt baņķiera Hārtlija dēls. Taču, lai Ričards varētu būt komandā, no tās tika izmests dārznieks Horass Brigss, kurš uzstādīja gandrīz visus kluba rekordus. Mērdokam tas šķiet aizdomīgi.

Otrdiena, 23. augusts

8. sērija

Savā uzņēmumā tiek nogalināts filantrops Hovards Rokvuds. Viss ir sarīkots tā, lai izskatītos, ka viņu saminuši zirgi. Tieši pirms tam viņš bija vadījis labdarības pasākumu līdzekļu vākšanai Beikera namam, uz kuru tiek sūtīti galējā trūkumā nonākuši bērni no Anglijas, lai sāktu jaunu dzīvi Kanādā. Savukārt pierādījumi liecina, ka slepkava bijis neliela auguma.

Trešdiena, 24. augusts

9. sērija

Toronto elektrouzņēmums, kas izmanto līdzstrāvu, parkā rīko demonstrāciju, lai iedzīvotājiem pierādītu, cik bīstama ir maiņstrāva. Taču tās laikā nevis tiek nogalināts suns, kā bija plānots, bet iet bojā jauna sieviete. Izmeklēšanas gaitā Mērdoks lūdz palīdzību slavenajam izgudrotājam Nikolam Teslam, kurš tieši tobrīd ir pilsētā.

Ceturtdiena, 25. augusts

10. sērija

Kādā īres namā atrod nogalinātu Roderiku Graimsbiju, brunču mednieku un dzērāju. Aizdomas krīt uz viņa dēlu, kurš šķiet mazliet dīvains, jo nodarbojas ar vēderrunāšanu un nešķiras no savas lelles Maikrofta. Lai vēl vairāk apgrūtinātu Mērdoka darbu, iecirknī ierodas Arturs Konans Doils, lai vērotu viņa darbu un smeltos iedvesmu jaunam romānam.

Piektdiena, 26. augusts

11. sērija

Toronto oficiālā vizītē ierodas princis Alfreds, karalienes Viktorijas mazdēls, kuram ļoti patīk jautras izklaides. Tā kā īru republikāņi bija izteikuši viņam draudus, Mērdoks un Krebtrijs tiek norīkoti viņa apsargāšanai. Bet tikmēr pilsētas apstādījumos atrod nogalinātu jaunu sievieti, kurai pirkstā ir īru brālības gredzens.

12+