Pirmdiena, 22. augusts

3641. sērija

Hanness sarunā ar viesnīcas vadību, ka Maija savas cepures var izlikt pārdošanai “Firstenhofā”. Maija novēl Širīnai kļūt laimīgai ar Floriānu un paziņo, ka nestāsies viņiem ceļā. Širīna krīt kārdinājumā un ļaujas savām jūtām pret Floriānu. Benijs savainojas pēc kritiena ar riteni. Lija aizved viņu uz slimnīcu un notikušajā vaino Robertu. Pēc garas bezmiega nakts Rozālijai izdodas piekļūt Mihaela zāļu koferim, bet Mihaels viņu pieķer. Ariāna nesaprot, kādēļ neilgi pēc šķiršanās no Kristofa Selīna skūpstās ar bārmeni. Ērikam rodas nelāgas aizdomas, un viņš liek Ariānai pārbaudīt Selīnu.

Otrdiena, 23. augusts

3642. sērija

Kornēlijs uzzina, ka atradusies Bolkova līdzzinātāja, kura varētu apliecināt viņa nevainīgumu. Kristofs nespēj samierināties ar domu, ka Selīna kļūs laimīga ar Kornēliju, un vēlas sāncensi nodot policijai. Širīna aptver, ka draudzība ar Maiju ir svarīgāka par mīlestību pret Floriānu. Maija priecājas, ka var pārdot savas cepures viesnīcā, bet tad nejauši noklausās Hannesa sarunu ar Ēriku. Rozālija uzskata Mihaela raizes par pārspīlētām un uzmeklē citu ārstu, lai iegūtu miegazāles. Alfonss piedāvā Rozālijai Hildegardes gatavotu ārstniecības augu uzlējumu. Benijs vēlas iepriecināt Alfonsu un sagatavo viņam nelielu pārsteigumu.

Trešdiena, 24. augusts

3643. sērija

Lai sagādātu Maijai prieku, Hanness piedāvā Andrē naudu un lūdz nopirkt Maijas cepuri. Maija nejauši atklāj Hannesa blēdību. Ēriks uzzina, ka Larss ir Kornēlijs, un vēlas nodot viņu policijai. Ariāna pierunā viņu to nedarīt. Kristofs nolemj izmantot Ēriku, lai atbrīvotos no nīstā sāncenša. Roberts pieķer Beniju rakājamies Lijas mantās. Benijam izdodas viņu pārliecināt, ka gatavo mātei pārsteigumu. Rozālijas landrātes reputācija ir pamatīgi cietusi. Viņa saprot, ka viņas dēļ sāk ciest arī Mihaela karjera slimnīcā, un pieņem kardinālu lēmumu.

Ceturtdiena, 25. augusts

3644. sērija

Ēriks uzzina, ka Kornēlijam atradusies jauna lieciniece un viņš cer pierādīt savu nevainīgumu. Ēriks nolemj nodot Kornēliju policijai. Floriāns uzzina par Ērika plāniem un izstāsta tos Maijai. Maija paspēj brīdināt tēvu. Roberts un Benijs gatavo pārsteigumu Lijai dzimšanas dienā. Lija jūtas vīlusies, jo šķiet, ka visi ir aizmirsuši viņas lielo dienu. Kad Alfonss pierunā Liju doties kopīgā pārgājienā, viņa piekrīt, bet pasākums beidzas pavisam citādi, nekā bija plānots. Rozālija atkāpjas no landrātes amata un pārliecina Mihaelu, ka pieņēmusi pareizo lēmumu. Mihaels un Andrē vēlas atrast Rozālijai citu nodarbošanos.

7+