Pirmdiena, 22. augusts

2. sērija

Volfs Gerāts kopā ar sievu Antji un sievasbrāli Georgu Kleiberu vada bioloģisko saimniecību un tirgojas ar lauksaimniecības precēm. Pirms pusgada viņu saimniecībā strādāja arī Hanne Ērvala, kura zaudēja savu nedzimušo bērnu. Tagad jaunā sieviete tiek turēta aizdomās par lauksaimnieka Volfa Gerāta noindēšanu. Leo uzdodas par amatnieka mācekli un dodas uz Gerātu saimniecību laukos, lai palīdzētu Benijam atklāt īsto vainīgo. Tur Leo iepazīstas ar Antji, kas ir grūtniecības pēdējā mēnesī, un iegūst viņas uzticēšanos.

Otrdiena, 23. augusts

3. sērija

Benijs un Leo veic izmeklēšanu astoņpadsmitgadīgā puiša Adema Jasari slepkavības lietā. Benija aizstāvamais Adema draugs Niko Rautenbergs bija piedzēries un reibumā nogalinājis Ademu, Niko atsakās stāstīt, kas noticis. Leo uzzina, ka Adema tēvs dienējis Kosovā, no kurienes atvedis uz Vāciju Adema māti gaidībās un vēlāk pametis abus vienus. Adems saticis savu tēvu tikai nesen, pēc mātes nāves. Benijam rodas aizdomas, ka Niko vēlas kādu pasargāt un uzņemas vainu uz sevi. Leo un Benija aizdomas apstiprinās: Adems un Niko nebija iepazinušies nejauši.

Trešdiena, 24. augusts

4. (nosl.) sērija

Ieslodzītais Toms Vinters brīvsoļa laikā nogalina savu advokātu Marku Bretšneideru un tiek pamanīts nozieguma vietā. Benijs un Leo satiekas ar Toma darba kolēģiem, bijušajiem kameras biedriem un arī ar Langu ģimeni, kura tēvu nogalināja Toms Vinters, sēžoties pie mašīnas stūres alkohola reibumā. Pēkšņi atrodas ierocis, ar ko tika nogalināts Marks Bretšneiders. Leo un Benijs nespēj izskaidrot Toma Vintera motīvu slepkavībai un meklē nozieguma patiesos iemeslus.

12+