Pirmdiena, 22. augusts

67. sērija

Arvien vairāk fabrikas strādnieku slimo ar bakām. Pie slimās Fransiskas ierodas ciemos viņas dziedāšanas skolotājs Luiss. Diāna, Salvadors, Blanka un Kristovals mēģina palīdzēt sasirgušajiem, kā vien spēj. 

Otrdiena, 23. augusts

68. sērija

Epidēmijas laikā Blanka arvien dedzīgāk pievēršas darbam Kristovala ārsta praksē, kas izraisa donjas Doloresas neapmierinātību. Salvadors vienpersoniski panāk kūrorta pasūtījuma pagarinājumu un šī iemesla pēc sastrīdas ar Diānu. Luiss pieprasa, lai viņam ļautu redzēt slimo Fransisku. 

Trešdiena, 24. augusts

69. sērija

Fabrikā beidzot atceļ karantīnu, un šķiet, ka tumšā tuneļa galā parādās gaisma. Tomēr Fransiskas stāvoklis joprojām neuzlabojas, un viņas ģimenei ir jārēķinās ar ļaunāko. Bet māsas Silvas nav gatavas atvadīties no Fransiskas. 

Ceturtdiena, 25. augusts

70. sērija

Fabrika strādā ar pilnu jaudu, un, par spīti savam aklumam, arī Benhamins atgriežas darbā. Fransiska pamazām atlabst, smeļoties spēku savā mīlestībā pret Gavrjelu. Diāna atklāj, ka no kantora pazudusi fabrikas nauda, un tur aizdomās kādu strādnieku. Salvadoram nepietiek drosmes atklāt patiesību.

Piektdiena, 26. augusts

71. sērija

Diāna piedzīvo smagu vilšanos, uzzinot par Salvadora vainu naudas nozušanā. Tikmēr Amālija turpina šantažēt Fransisku, draudot visiem izstāstīt par viņas vakara priekšnesumiem kafejnīcā. Par spīti aizliegumam, Elisa neatsakās no domas apmeklēt balli draudzenes mājā. 

12+