Pirmdiena, 22. novembris

56. sērija

Pēc negadījuma Tomē pamostas klīnikā ar nejutīgām kājām, un Mara vaino sevi par notikušo. Luišs atstāj vēstuli, kurā paziņo, ka dodas atpakaļ uz Korvu salu, lai tiktu skaidrībā par savām jūtām. Telmu ļauj Rafaelai pieskatīt Markiņu, kamēr pats dodas savās darīšanās, bet Soraja paspēj paziņot policijai, ka viņas dēls ir nolaupīts. Šavjers ienāk Venānsiu ģimenē kā Leilas jaunais draugs.

Otrdiena, 23. novembris

57. sērija

Luišs pēdējā brīdī tomēr pārdomā un paliek Lisabonā pie Žuanas. Tēva iedrošināta, Žuana beidzot izstāsta, ka māsiņu kabinetā iezadzies kāds vīrietis un atslēdzis zāļu skapīti. Tomē ir smaga lēmuma priekšā, vai piekrist riskantai operācijai. Tikmēr Angolā Šavjeram izdodas pārliecināt Leilu, ka jāturpina viņas atriebība.

Trešdiena, 24. novembris

58. sērija

Pilāra ierodas Luandā, kur mēģina iegūt informāciju par Šavjeru. Tomēr viņai neveicas, tāpēc viņa, piesolot labu naudu, lūdz kalpotāju Žuljetu ņemt lietu savās rokās. Rūpes par kopīgo meitu atkal satuvina Luišu un Danielu. Mara tikmēr mēģina atbalstīt Tomē, kuram jāpieņem lēmums par operāciju.

Ceturtdiena, 25. novembris

59. sērija

Pilāra ar Žuljetas palīdzību izdibina šokējošus jaunumus – Šavjers ir Luenas brālis! Drīz šī informācija nonāk arī pie Norbertu, un viņš, ilgi nedomājot, izdara secinājumu, ka Luena joprojām mēģina viņam atriebties. Satiekot Luenu un Šavjeru nomaļā vietā, Norbertu raida šāvienu uz savu līgavu un ievaino viņu.

Piektdiena, 26. novembris

60. sērija

Uzzinājusi patiesību par medikamentu zādzību klīnikā, Rafaela panāk, ka Soraja atdod viņai Markiņu. Luena mēģina izskaidrot Norbertu savas attiecības ar brāli, taču atduras pret nedzirdīgām ausīm. Kad Luena nolemj doties prom no Angolas un ņemt līdzi bērnus, Norbertu brīnumainā kārtā neliek viņai šķēršļus. 

12+