Pirmdiena, 22. novembris

3488. sērija

Lūsija atzīstas Džoelam, ka stāstu par raudošo jaunavu ir izdomājusi. Džoels sadusmojas un novēršas no Lūsijas. Izsolē pārdod Selīnas dzimtās mājas Tālheimu muižu un uz “Firstenhofu” atgādā viņas atlikušās mantas, Selīna gremdējas nostalģiskās atmiņās. Kristofs pamana viņas noskaņojumu un izrāda uzmanību, kad abi kopā klausās mūziku, Selīna iemīlas Kristofā. Alfonss atsakās piedalīties šveicaru konkursā, jo uzvarējis jau vairākas reizes, bet tad uzzina, ka konkursā nolēmis piedalīties viņa sīvākais konkurents, un sāk gatavoties sacensībai.

Otrdiena, 23. novembris

3489. sērija

Ariāna izjauc romantisko noskaņu starp Kristofu un Selīnu. Kristofs apņemas atbrīvoties no Ariānas un atkal pasūta patiesības serumu, lai piespiestu viņu atzīties slepkavībā. Tims uzzina, ka uz turnīru ieradīsies slavens polo treneris no Anglijas, kas meklē spēlētājus savai profesionāļu komandai. Francīte sāk prātot, kas notiks, ja Timam būs jāpārceļas uz Angliju. Lai pārspētu konkurentu, Alfonss sāk cītīgi mācīties ķīniešu valodu. Verners raizējas par Andrē pazušanu un nolīgst privātdetektīvu. Rozālijai ir vajadzīga nauda kafejnīcas rēķinu apmaksai, Mihaels atsakās viņai aizdot, Rozālija nolemj to iegūt ar viltu.

Trešdiena, 24. novembris

3490. sērija

Ariāna piedāvā Selīnai doties uz vīnu degustāciju savā vietā, Selīna iedzer vīnu ar patiesības serumu un dodas uz ezeru peldēties. To uzzinot, Kristofs steidzas uzmeklēt Selīnu un pēdējā brīdī izglābj viņai dzīvību. Roberts un Verners ir šokā par Kristofa rīcību un atsakās no tālākas sadarbības, arī Selīna novēršas no Kristofa. Tims paziņo Francītei, ka nekad nepametīs Bihlheimu. Vēlāk viņš saņem zvanu no angļu trenera, kurš atklāj, ka ieradīsies turnīrā tikai Tima dēļ. Šveicaru konkursā tiks pārbaudītas arī dalībnieku datorprasmes, Alfonss vēlas apgūt jaunu programmu un sagādā viesiem problēmas ar reģistrēšanos. Verners saņem vēsti no Andrē, ka viņam Holandē klājas labi, ar piezīmi, ka Mihaels vinnēto naudu drīkst nodot Rozālijas rīcībā.

Ceturtdiena, 25. novembris

3491. sērija

Mihaels un Verners nenojauš, ka ziņu no Andrē ir sūtījusi Rozālija. Mihaels aizdod Rozālijai naudu, un abi atkal satuvinās. Negaidīti “Firstenhofā” ierodas Selīnas adoptētā meita Maija, meitene ir aizbēgusi no savām kāzām ar neuzticīgo draugu. Selīna piedāvā viņai palikt viesnīcā. Lūsija atrod Džoela manuskriptu un pierunā viņu turpināt darbu pie romāna. Džoels saprot, ka kļūdījies, un salīgst mieru ar Lūsiju. Alfonss jūtas sarūgtināts par savām datorprasmēm un vēlas atsaukt dalību konkursā, Verners viņu atrunā. 

7+